Москвичеві дали 10 діб арешту за пяний дебош на рейсі Москва-Шанхай

44-річний керівник однієї з московських фірм Андрій Криворучко, який влаштував п’яний бешкет на борту літака, що прямував рейсом з Москви в Шанхай, за рішенням суду визнано винним у вчиненні дрібного хуліганства і проведе 10 діб в новосибірському спецприймальнику.

Нагадаємо, лайнер Боїнг-767 авіакомпанії «Аерофлот» з трьома сотнями пасажирів на борту, вчора в понеділок 22 квітня здійснив вимушену посадку у новосибірському аеропорту «Толмачево» із-за неадекватного пасажира, що знаходиться в стані сильного алкогольного сп’яніння, який нецензурно висловлювався і загрожував безпеці польоту.

Під час польоту бортпровідники зробили йому не одне зауваження, але пасажир на них ніяк не реагував, а ставав лише більш агресивним, в результаті навіть порвав формений жилетку одному з них. Тому в екіпажу не залишалося іншого вибору, як екстрено посадити літак і передавати неадекватного хулігана співробітникам правопорядку.

В аеропорту екіпаж не став писати заяву на Андрія Криворучко, тому обійшлося без кримінальної статті.

Але буйному пасажиру все одно доведеться відповісти за свій вчинок, і не тільки 10 добами арешту, вже відомо, що «Аерофлот» протягом найближчих трьох тижнів має намір пред’явити йому позов через вимушену посадку, дозаправку і затримку рейсу.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *