Китайця посадили на 13 років за поїдання тигрів

Спочатку цього тижня в Китаї винесли досить суворий вирок місцевому бізнесмену, питавшемуся м’ясом тигрів та інших тварин, що знаходяться під загрозою зникнення.

Як пишуть китайські ЗМІ, суд Гуансі-Чжуанського автономного району засудив підсудного до 13 років позбавлення волі, а також залишив у силі рішення суду нижчої інстанції, який призначив раніше цього багатієві (він заможний забудовник) штраф у розмірі близько 250 тисяч доларів.

Слідчі встановили, що в період з березня по травень 2013 року чоловік на прізвище Сюй (Xu) заплатив за трьох незаконно ввезених в Китай тигрів близько 210 тисяч доларів. Він спостерігав, як їх вбивають за допомогою електричного струму, а потім харчувався їх м’ясом.

Багатого шкуродера заарештували після виявлення відео зі смертю тигра. При обшуку в його будинку знайшли не тільки кістки з фрагментами плоті тигрів, але також м’ясо кобри і гігантського гекона. Останні два види також перебувають під захистом держави в Китаї.

Крім Сюя, реальні терміни позбавлення волі за участь у цьому злочині отримали ще 14 осіб. Кожен з них був засуджений до тюремного ув’язнення від 5 до 6,5 років.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *