Широкоформатная печать на самоклеющейся пленке

Широкоформатний друк-напрямок в поліграфії, призначений для реалізації різного роду зовнішньої реклами. Вона незамінна, коли треба отримати картинку, формат якої перевищує можливості стандартних друкарських машин. Такий тип друку широко використовується, якщо потрібно здійснити оформлення інтер’єрів і місць продажів, щоб компанія яскраво виділилася на тлі своїх конкурентів, посилила довіру споживачів. У нас найкраща широкоформатная печать на самоклеющейся пленке.

Широкоформатний друк: матеріали та переваги
Виходячи з матеріалів і області застосування розрізняють наступні категорії друку:

На полотні-ключова на сьогоднішній день тенденція в оформленні інтер’єрів офісів і будинків. Натуральна основа і щільна фактура матеріалу дають можливість отримати довговічний виріб.
Інтер’єрна, використовувана при оформленні торгових залів, декоруванні приміщень та оздоблення експозицій на виставках. Основні переваги полягають в чудовій передачі кольору і бездоганній якості.
На самоклеючих вінілових плівках з клейовим прошарком. Застосовується при оформленні рекламних вивісок, вітрин і обклеювання автомобілів.
На банерах. На порядок довговічніше ніж використання простого паперу. Відрізняється простотою виготовлення, легкістю і низькою вартістю.
Причини замовити щирокоформатную друк:

Короткі терміни виготовлення конструкцій будь-якого формату;
Доступний метод заявити про себе і підвищити рівень своєї впізнаваності;
Можливість залучити нових клієнтів;
Підвищити впізнаваність бренду.

 1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *