Гортензия древовидная

Облаштування ділянки будинку не складе труднощів, якщо ви вже вирішили, що і де посадити. Разом з тим, пропонуємо купити вам гортензії деревовидної поштою, які доповнять палісадник, паркову зону і сад. Декоративні чагарники приносять нам багато радості завдяки своїй невибагливості і привабливою забарвленням. У нас найкраща гортензия древовидная купить в киеве.

Сьогодні у фаворі кущі, про які кілька років тому чув не чув. Тому Здивуйте всіх і обов’язково включіть деякі сорти гортензії в свій список покупок. У нашому інтернет-магазині ви знайдете «свою рослину».

Опис H. Arborescens
Гортензія деревоподібна (Hydrangea Arborescens), за описом, – невибаглива рослина в наших кліматичних умовах. Інша назва: гідрангея Лісова, Снігова Гортензія. Романтики завжди знали, що чагарникова Гортензія зовсім не нудна або старомодна. Деревоподібна Гортензія є невід’ємною частиною саду в стилі «кантрі» і сучасного ландшафтного дизайну. Це рослина, за яким легко доглядати, і яке зазвичай росте в півтіні. Але також переносить сонце, якщо є достатня кількість вологи.

 1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *