Туристи відсудили 370 тисяч рублів у туроператора TEZ Tour

Красноярський крайовий суд зобов’язав TEZ Tour виплатити компенсацію в розмірі 374 000 рублів на користь туристів, яким московський оператор зірвав взимку 2012 року поїздку в ОАЕ.

За словами постраждалих туристів, які вони придбали у оператора тур на двох з Красноярська в ОАЕ за 108 000 рублів. Однак вилетіти на відпочинок не змогли, оскільки Тез Тур в останній момент змінив літак на лайнер меншої місткості, з-за чого їм відмовили в реєстрації на рейс.

Ще в аеропорту туристи оперативно зв’язалися з представником туроператора TEZ Tour, але конкретних термінів щодо виплат компенсації, як і самих виплат, так і не дочекалися.

У результаті туристам довелося звертатися до суду, щоб повернути витрачені на що не відбувся відпочинок гроші. Суд став на бік потерпілих, і зобов’язав TEZ Tour виплатити постраждалим крім вартості туру в 108 000 рублів, неустойку 108 000 рублів, компенсацію моральної шкоди 20 000, а також штраф 108 000 і 20 000 на оплату послуг юриста.

Це не єдина справа, пов’язане з туроператорами, вирішена в цьому суді на користь туристів за останній час. Зовсім недавно в цьому ж суді залишилося без змін раніше опротестоване рішення міського суду Ачинська за позовом туристів проти туроператора «Пегас Туристик», в результаті якого останнього зобов’язали виплатити туристам майже 295 000 рублів. На відпочинку туроператор поселив їх у ремонтований готель у В’єтнамі, зіпсувавши тим самим їм відпочинок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *