Рятувальники 9 годин знімали туристів з канатної дороги в Криму

Вчора в Криму поблизу Ялти з-за технічної несправності на канатній дорозі на Ай-Петрі – Місхор сталася зупинка вагончиків з численними туристами, в тому числі з Росії.Всього в підвішеному стані опинилися 75 пасажирів з двох вагончиків, зависли на різних висотах – з них тридцять п’ять знаходилися на висоті близько 50 метрів, і ще сорок – на висоті близько 130 метрів.

Численні дзвінки про подію в службу порятунку почали надходити ще у 15:40. Прибувши на місце, рятувальники за характеру несправності не змогли запустити фунікулер в аварійному режимі, тому ними було розпочато спуск людей на землю.

Так як пасажирів спускали по черзі з допомогою тросів, рятувальна операція затягнулася майже на 9 годин. Спуск однієї людини займав у середньому 7-10 хвилин.

До дев’ятої вечора вдалося спустити лише 35 пасажирів з вагончика, що завис на висоті 35 метрів.

Спуск пасажирів другого вагончика здійснювався уже в темний вечірній час, тому місце НП довелося висвітлювати генераторами.

Всього в цій рятувальній операції брали участь майже сто осіб – рятувальники і працівники фунікулера, а також працівники міліції, швидкої допомоги та представники місцевої влади.

Протяжність канатної дороги – близько 2980 метрів. Пасажирська кабіна вагою 1,8 тонни і місткістю 40 людина проходить шлях приблизно за 15 хвилин.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *