З 93 туроператорів по Болгарії, залишиться тільки 10

Консул Болгарії пан Микола Панайотов повідомив на зустрічі з представниками АТОР про те, що всі туроператори, що працюють з Болгарією, незабаром пройдуть обов’язкову переакредитацію…

Зараз список акредитованих компаній налічує 93 оператора, але Болгарія готується до прийняття Шенгенської угоди, і робота з турфірмами повинна бути приведена у відповідність з новими вимогами. Згідно з новими правилами, акредитацію при посольстві можуть отримати лише 10 туроператорів, щорічно відправляють в країну не менше 5000 чоловік. Тільки такі компанії зможуть отримати виключне право на оформлення необхідних документів та відправку їх в електронному вигляді в посольство.

Микола Активіст заявив, що російський ринок дуже важливий для Болгарії, тому хотілося б, щоб будь-який бажаючий відпочити тут міг якомога швидше отримати консультацію з цього питання, здати всі необхідні документи і максимально оперативно отримати візу. І основною метою майбутнього скорочення акредитованих операторів є виключно оптимізація роботи всіх служб болгарського посольства.

Приблизно через півроку посольство республіки Болгарія спільно з АТОР і при безпосередній участі зацікавлених операторів, планує провести круглий стіл, на якому відбудеться обговорення майбутніх змін. Поки ж твердо відома лише перша п’ятірка туроператорів, які відповідають новим вимогам: ISC, «Інтурист», «Капітал», «Нева» і «Солвекс», відправили на болгарські курорти з січня по серпень 2008 року більш 55000 чоловік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *