Зниження ставок по депозитах

Зниження ставок по депозитах змушує українців шукати більш вигідні і передбачувані інвестиції. Цим пояснюється підвищений інтерес до об’єктів нерухомості, вважає Юрій Мавроді, експерт ринку нерухомості та девелопменту.

«Забудовники пильно стежать за процентною політикою банків, адже вже тривалий час фіксується чіткий взаємозв’язок між черговим зниженням ставок і зростанням індексів зацікавленості людей до придбання житла. Тенденції по депозитних пропозицій банків, які ми зараз спостерігаємо, дають всі підстави прогнозувати частковий перетікання заощаджень з депозитів на ринок нерухомості », — говорить Мавроді. Как сбережения украинцев уходят из банков на рынок недвижимости? Ответы эксперта Юрия Мавродиева.

За минулий рік прибутковість річного гривневого вкладу впала на 19,7%, а за два місяці поточного року прибутковість депозитів вже знизилася на 2,4%, досягнувши 14,13% річних. Прибутковість валютних вкладів продовжує оновлювати історичні мінімуми: 3,46% принесе річний доларовий депозит і 2,09% — в євро.

«За прогнозами аналітиків, в 2018 ми будемо спостерігати подальше зниження депозитних ставок. А керівники Фонду гарантування вкладів відкрито визнають, що ще кілька банків можуть канути в лету. Це не додає ні привабливості банківських вкладах, ні довіри вкладників до банків », — додав експерт.

За словами Юрія Мавродіева, ринок первинної нерухомості зараз перенасичений пропозицією: в 2017 році в Києві прийнято в експлуатацію в рази більше житла, ніж за 2016 рік, а в новому році вже анонсовано безліч нових проектів.

«Ціни при цьому в більшості випадків знаходяться на найбільш адекватному рівні, часом межують з-за цілого ряду сформованих на ринку обставин з собівартістю будівництва. При цьому ліквідність житла, особливо в столиці, в останні кілька років досить висока, що в тому числі обумовлено внутрішніми міграційними процесами в країні », — додав експерт.

Сучасні ювелірні вироби

Сучасні ювелірні вироби для чоловіків відрізняються лаконічним і стриманий дизайном. На відміну від жінок, які вибирають прикраси виходячи з їх декоративного значення, сильна стать віддає перевагу виробам, які здатні підкреслити їх статус і положення в суспільстві. Кольца из белого золота можна переглянути на сайті planeta-zolota.com.ua.

Грамотно підібрані чоловічі ювелірні вироби здатні підкреслити індивідуальність, розставити необхідні акценти, а також справити необхідне враження. Адже всім відомо, що людину зустрічають по одягу, і не помітити ювелірні прикраси для чоловіків просто неможливо! Крім того, чоловічі ювелірні прикраси стануть ідеальним подарунком, який буде неодноразово нагадувати про знаменну подію.

До вибору ювелірних виробів і прикрас слід підходити відповідально. Важливо врахувати стиль і індивідуальні переваги. Ювелірні прикраси для чоловіків є не тільки показником успішності і впевненості в собі, а й стильним аксесуаром, який свідчить про бездоганний смак свого власника. Інтернет-магазин «Планета золота» пропонує широкий асортимент оригінальних і ексклюзивних ювелірних виробів і прикрас для чоловіків на будь-який смак.

Лісовий квартал

Уже не перший рік серед потенційних інвесторів, які збираються придбати нерухомість, всерйоз можна почути запитання, в Києві чи купувати квартиру або за його межами. Такі міста, як Ірпінь, Бориспіль, і, Бровари вже давно змагаються за увагу покупців завдяки великій кількості якісних житлових комплексів, що ростуть в цих передмістях. Почему «Лисовый квартал» — один из лучших ЖК в Киевской области, а «Крона Парк» в Броварах в отзывах называют будущей жемчужиной города.

Мабуть, одноосібним лідером цього короткого списку містечок є Бровари, що прославилися серед цікавляться житлом киян розвиненою інфраструктурою, транспортною доступністю і низькими цінами на нерухомість. Більш того, Бровари можна назвати одним з найзеленіших куточків київської агломерації завдяки великому лісі, прилеглому практично до центру міста і який іде далеко на північний захід.

Приблизно в точці зіткнення лісу з містом і розташувався один з героїв цього огляду — житловий комплекс «Лісовий квартал», вже добре відомий жителям Броварів і полюбився їм, як можна помітити з відгуків.

«Лісовий квартал» є досить великий комплекс 25-поверхових новобудов в Броварах: він включає в себе 10 житлових будинків, 5 з яких здані в експлуатацію. На форумі пишуть, що ще два будинки будуть в експлуатації в першому півріччі 2018 року, а в 2019 році будуть готові всі 10 будинків.

«Лісовий квартал» в Броварах — це досить якісне житло. Так, всі будинки побудовані за монолітно-каркасною технологією. Досвідчені інвестори добре знайомі з цим терміном, і високо цінують цю технологію як за можливість швидко побудувати будинок, так і за довговічність, надійність конструкції, хороші тепло- і звукоізоляційні властивості.

У квартирах «Лісового кварталу» будуть встановлені металопластикові вікна з двокамерним склопакетом, а за тепло в квартирі відповідає мінеральний утеплювач, а також автономна котельня, до якої підключаються всі будинки комплексу. Завдяки цьому мешканці менше залежать від примх місцевих ЖЕКів і можуть бути впевнені, що подача гарячої води і тепла в їх будинок не перерветься в самий невідповідний час. Ще один маленький приємний бонус для інвесторів «Лісового кварталу» — наявність дитячого садка «Казка», відкритого за ініціативою забудовника прямо у дворі ЖК. Також не можна пройти повз прекрасного благоустрою території комплексу — досить подивитися фото або почитати форуми, щоб переконатися, що тут все зроблено на високому рівні.

Лісовий квартал в Броварах вже отримав масу позитивних відгуків, і вже неодноразово отримував найвищі нагороди, серед яких премія кращому ЖК України в 2015 році, житловий комплекс року в 2016 році в загальнонаціональному «Людину року», і нагорода від міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року »в 2017 році.

Почему анаболики применяются в спорте?

Почему анаболики применяются в спорте?

Анаболические стероиды – это по своей сути имитация тестостерона или дигидротестостерона. Спортсмены разного уровня часто используют такие препараты для достижения лучших результатов в спорте. Функциональность анаболиков достаточно простая. Они синтезируют в больших количествах белок в организме, который способствует росту мышц, а также выраженной гипертрофии мышечной ткани. Особенно распространено употребление таких препаратов в бодибилдинге. Само слово «анаболик» дословно переводится как «наращивать» и является греческого происхождения.

Одним из самых популярных и действующих, а также наиболее использованных анаболических препаратов можно назвать Туринабол. Это не что иное, как аналог тестостерона. Действующее вещество, которое содержится в препарате, выводит лишнюю жидкость из организма без задержек и способствует быстрому наращиванию мышечной массы. Одним из основных преимуществ данного препарата – это присутствие компонента метилтестостерон. Он не позволяет развиваться гинекомастии. Другие составляющие не дают накапливаться отложениям, которые свойственны женскому типу. Для спортсменов очень актуально то, что прием данного препарата существенно снижает развитие тромбофлебита.

Победа – это главное

Наиболее распространенной причиной, которая заставляет спортсменов разного уровня и соревнований применять анаболики – это желание победить. Возможности организма, его выносливость и другие качества не всегда могут быть сродни стандартам и победам других участников. Чтобы сделать себя сильнее, больше и выносливее приходиться употреблять такого рода препараты, которые укрепляют организм и мышечную массу намного эффективнее. Именно они делают тренировки в зале еще более положительными, чем обычные, а также позволяют ускорить темпы мышечного развития организма.

Действие анаболиков в организме достаточно быстрое и простое. Попадая в кровь, молекулы препарата разносятся по телу и проникают в мышцы. Кроме того, анаболики растворяются в жирах и проникают через мембраны клеток. В результате такой работы, они заставляют синтезировать все виды нуклеиновых кислот и запускать процесс образования новых молекул белка, которые в свою очередь способствуют активному росту мышечной массы тела. Такой процесс происходит достаточно быстро, а именно сразу после принятия препарата, и поддерживается до его употребления.

Эффективность анаболиков

Анаболические стероиды сохраняют свою активность в течение нескольких недель после приемы, в то время, когда другие препараты сразу прекращают свое действие. На самом же деле, есть достаточно огромный выбор препаратов и средств, которые имеют такую же активность, но не каждый из них будет эффективен для конкретного организма. Этот фактор зависит от специфики конкретного стероида, особенностей каждого отдельного организма, четко разработанной для спортсмена схемы приема анаболиков, достаточное количество аминокислот и отдачи энергии для синтезирования нового белка в клетках.

Что касается схемы приема, то тут многое зависит от самого спортсмена, его возможностей организма и вида спорта. Кроме того, есть схемы более щадящего приема с минимальной отдачей для организма и более грубого, с максимальным эффектом. В любом случае, применение анаболиков в спорте для любого организма носит индивидуальный характер. Схемы, которые будут разработаны специалистом при адекватном приеме анаболических средств, а также активном занятии спортом будут иметь максимально улучшенный результат.

 

Скачать бесплатно mp3 Shahzoda

Mp3 відходить у минуле: формат «помер» або не зовсім?
Через понад 25 років після початку життя на комп’ютерах і плеєрах найпопулярнішого аудіоформату скачать бесплатно mp3 Shahzoda mp3 він був оголошений «мертвим». Fraunhofer Institute, організація, відповідальна за ліцензування кодера і декодера цього формату, повідомила, що припинила підтримувати mp3, і «офіційно» призначила AAC його наступником.
Втім, тут таїться непорозуміння. Справа в тому, що патенти на декодування mp3 закінчилися пару років назад (багато ховали формат вже тоді), тобто стало можливим не платити ні цента за ліцензію на його використання, наприклад, в плеєрі. А щойно закінчився термін патенту на кодування, тому також можна створювати mp3 без всякої ліцензії. Але чому ж це має вести до «смерті» формату? Навпаки!

Чи не зарано «ховати» mp3?
Відсутність ліцензії і повна відкритість дозволять форматускачать бесплатно mp3 shahzoda стати ще більш популярним (якщо це взагалі можливо).
Нехай навіть Apple, яка в значній мірі відповідала за популяризацію формату в своїх плеєрах iPod, перейшла на AAC ще в 2003 році — дуже багато зберегли вірність «дідка».

Що може прийти йому на зміну? Або не прийти
Сучасні технології потокового мовлення використовують кодеки ISO-MPEG, такі як сімейство AAC або, в майбутньому, MPEG-H. У теорії вони можуть забезпечити більше можливостей і більш високу якість звуку при набагато нижчих бітрейтах, ніж mp3,скачать бесплатно mp3 Shahzoda але про суттєві відмінності (як, наприклад, в разі FLAC) чути не доводилося.

Візьміть, наприклад, формат JPEG: він сприймається як старий і неефективний, але підтримується усіма на світі програмами і пристроями, і заміни йому, при всіх його недоліках, до сих пір немає.
Інша справа — flash: ця технологія пішла (хоча теж не зовсім), скачать бесплатно mp3 Shahzoda поступившись дорогою html5, через її цілком конкретних проблем і об’єктивних недоліків. У mp3 їх немає, і формат не кане в Лету, як касети або вінілові диски … Хоча, почекайте, вони теж не мертві!

Комунікаційна платформа Будинок інновацій відповідає запитам вчених і бізнесменів, — Ігор Янковський

Опитування проводилося на замовлення Громадської спілки «Форум Українського Партнерства». Всього було опитано 1000 вчених, які представляли 35 наукових установ в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові та Одесі.

Перед представниками ЗМІ виступили керівник Соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович, бізнесмен і меценат, ініціатор проекту «Дом інновацій» Игорь Янковский, доктор медичних наук, професор Віктор Досенко і керівник «Будинки інновацій» Олександр Кульвановскій.

Згідно з проведеним дослідженням вчені готові займатися популяризацією науки, але на практиці це робить лише 45%. У той же час, 90% респондентів виступають за створення центру, який би спеціалізувався на популяризації вітчизняних наукових досліджень, надавав технічну допомогу вченим, сприяв формуванню позитивного іміджу вчених і поширював новини про науку та інновації в Україні.

Головна проблема вчених на сьогодні — низька оплата праці та недостатнє фінансування наукової діяльності. Підтримати вчених можуть приватні інвестори, які зацікавлені у впровадженні інновацій.

Створений з ініціативи бізнесмена і мецената Ігоря Янковського, «Будинок інновацій» здатний зібрати в одному місці людей, які можуть бути корисними один одному.

«Всі, хто прийшов на нашу конференцію« Будинок інновацій на Троїцькій площі »рік тому, говорили про одне й те ж, але на різних мовах. Тому у мене народилася ідея створити єдину комунікаційну платформу, яка б займалася популяризацією науки в Україні та сприяла налагодженню зв’язків між вченими, підприємцями, журналістами та іншими спільнотами. Дуже добре, що більшість вчених підтримують цю ідею. Проект «Будинок інновацій» вже працює, є професійна команда. Ми плануємо залучати резидентів з різних сфер — медицини, біології, хімії, інфраструктури, соціальних наук. Переконаний, ми зможемо акумулювати цікаві ідеї, нові розробки на одному майданчику і стимулювати впровадження інновацій в Україні », — підкреслив Игорь Янковский.

Розробка веб-сайтів

Ключовий напрям діяльності Web-vp — розробка веб-сайтів, в т.ч. повний комплекс послуг «під ключ», включаючи подальшу технічну підтримку проекту після здачі для компаній різних сфер діяльності. Ми приділяємо багато часу навчанню персоналу, щоб кожен наступний проект був кращим за попередній.

Вже багато клієнтів довірили нам відповідальне завдання по виготовленню своїх інтернет проектів. У нас є досвід розробки як базових і доступних сайтів-візиток, так і більш складних корпоративних порталів, інтернет-магазинів, каталогів і навіть соціальних мереж. З прикладами робіт ви можете ознайомитися в нашому портфоліо. Заказать сайт в Харькове можна на сайті https://web-vp.com.

При розробці сайту під ключ ми пропонуємо повний спектр послуг, по створенню продає функціоналу сайту. Від клієнта може знадобитися тільки інформаційне сприяння, а також узгодження проміжних результатів.

Мариинский театр купить билеты

Маріїнський театр продовжує розширювати часові й географічні рамки своїх музичних форумів. ХII Міжнародний фестиваль «Лики сучасного піанізму» стане безпрецедентним за тривалістю і насиченості фортепіанним марафоном і вперше пройде на майданчиках Маріїнського театру в двох містах — Санкт-Петербурзі і Владикавказі.

На дванадцятому фестивалі мариинский театр купить билеты зустрінуться піаністи різного творчого досвіду і музичних традицій, будуть широко представлені монографічні концерти, продовжать роботу зарекомендували себе проекти «Композитор — піаніст» і «Діти — дітям».

Відкриє фестиваль сольний концерт французького піаніста — «відкриття» XV Міжнародного конкурсу ім. П.І. Чайковського, днями став володарем престижної музичної премії ECHO Klassik — Люки Дебарга. У його виконанні прозвучать твори Доменіко Скарлатті, Фредеріка Шопена, Габріеля Форе, Моріса Равеля (Концертний зал Маріїнського театру, 14 грудня, 19.00).

Монографічні програми фестивалю будуть присвячені ювілеям композиторів, яких Маріїнський театр вшановує весь 2017 рік — Ігорю Стравінському і Родіону Щедріна.

17 грудня (19.00) в Концертному залі Маріїнського театру Валерій Гергієв і Симфонічний оркестр Маріїнського театру представлять програму «Стравінський-135» за участю п’яти солістів: Олексія Володіна, Сергія Редькіна, Заріни Шиманської, Едуарда Кіпрського, Олександра Маслова. Прозвучать: «Весілля», Концерт для фортепіано і духових інструментів, Каприччіо для фортепіано з оркестром Ігоря Стравінського.

24 грудня (15.00) пройде концерт до ювілею Родіона Щедріна. У Концертному залі Маріїнського театру фортепіанні твори композитора прозвучать у виконанні Дениса Мацуєва — Концерт для фортепіано з оркестром № 2, Олексія Володіна — Концерт для фортепіано з оркестром № 1, Сергія Редькіна — Концерт для фортепіано з оркестром № 4 ( «Діезние тональності»). За пультом Симфонічного оркестру Маріїнського театру — Валерій Гергієв.

Визнаний метр фортепіанного мистецтва бразильський піаніст Нельсон Фрейре виконає на фестивалі Концерт для фортепіано з оркестром № 5 Людвіга ван Бетховена в супроводі Симфонічного оркестру Маріїнського театру під керуванням Валерія Гергієва (Концертний зал Маріїнського театру, 23 грудня, 16.00).

Barbershop Киев

Якщо вам потрібна стрижка бороди і вусів, салон Zirulnik barbershop Киев допоможе вам підібрати таку зачіску і форму, яка підійде саме вам. У нас працюють тільки професійні майстри, які роблять чоловічі стрижки бороди і вусів краще, ніж в будь-який перукарні столиці. Ми не нав’язуємо своїм клієнтам однакові моделі стрижок, приходьте до нас з фото бажаної стрижки, і наші майстри виконають вашу мрію про стильної та оригінальною зачісці!

Наш салон занурить вас в епоху цірюлен п’ятдесятих-шістдесятих років минулого століття, або навіть в перукарні Америки часів Великої депресії, так що у вас буде унікальна можливість відчути себе справжнім техаським гангстером.

Хочете виглядати дійсно мужньо? Запишіться в салон чоловічої стрижки Zirulnik, де працюють професіонали своєї справи.

Наші майстри знають, як зробити вас стильним і мужнім. Ми запропонуємо Вам стрижки, які підійдуть Вам і Вашому стилю життя. До зустрічі на території!

Zirulnik не пропонує вам звичайну стрижку і гоління, ми проводимо справжні ритуали, як в СПА-салоні з усіма необхідними процедурами, які не можна зробити на швидку руку.

У нас ви можете замовити стрижку, гоління, попросити підрівняти бороду або вуса, а можете записатися на королівське гоління, яке зробить вас на одну годину дійсно королем!

Газове опалення приватного будинку з балонів

Газове опалення приватного будинку з балонів переважно здійснюється з використанням в якості теплогенератора котла з водяним контуром. Причому підійдуть будь-які моделі котлів, розраховані на спалювання природного газу. Для нормальної роботи обладнання потрібно лише замінити пальник або відрегулювати (замінити) форсунки — більшість виробників котлів включають в поставку спеціальний комплект для зріджених газів. Більш детально про автономное отопление дома на сайті http://gazgrand.com.ua/gazosnabjenie-chastnih-domov/.

Аналогічно підбирається тип обігрівального приладу і його потужність. Однак з урахуванням великих експлуатаційних витрат на газобалонне опалення слід вибирати котел з максимально високим ККД, наприклад, газовий конденсаційний теплогенератор.

Резервуари слід розміщувати строго горизонтально, зберігання повних балонів у вертикальному положенні не допускається. Короб слід розташувати з північного боку будівлі, по можливості — в найбільш затіненому місці.

Для нормальної роботи теплообмінника необхідно його підключення до «батареї» з 4-5 балонів для опалення. Монтаж і з’єднання їх виконується за наступною схемою.

Для пристрою виводить газопроводу застосовується труба зі стінками товщиною від 2 мм. У точці її пропуску в стіні встановлюється гільза з діаметром, великим діаметру труби на 20-30 мм. Простір між трубою і окружністю гільзи наповнюється монтажною піною.

Включення судин в систему здійснюється з використанням редуктора, що повертає газ з рідини назад в пароподібний стан, для його подальшої подачі в котел.

Підключення виконується двома способами: один загальний редуктор на все балони або по одному приладу на кожен з судин. Реалізація другого способу обійдеться дорожче, але при цьому забезпечується повна безпека.

Для збільшення інтервалу між заправками до котла краще підключати одночасно декілька балонів через рампу — двухплечевую колектор, що розділяє судини на основну і запасну зв’язки. Газ спершу надходить з головною зв’язки, а коли він підходить до кінця, і станеться зміна котла на запасну. При установці нових, заповнених балонів, обігрівальний прилад повертається до живлення від основної зв’язки.