Масаж для двох

Включає в себе класичний, боді масаж http://moulin-rouge.kiev.ua/en, виконується двома дівчатами на одній масажному ліжку

Найчастіше при тривалих відносинах, в деякій мірі знижується або притупляється гострота відчуттів між партнерами. І перша яскрава закоханість і пристрасть змінюється подальшої спокійною затишною сімейним життям. Але щоб хто не казав, практично всім без винятку хочеться повернути (або хоча б періодично повертати) або максимально підтримувати яскраві сильні пристрасні емоції!

І одним з таких феєричних способів повернення гостроти відчуттів, як раз є еротичний масаж для пар!

У різних фантазіях практично кожного зрілого чоловіка мелькали в різний час бажання опинитися зовсім поруч з двома, а то й трьома голими дівчатами. Це цілком природне бажання, хтось зміг втілити його в життя, а для кого-то воно так і залишилося в розділі нездійсненних мрій.

Про фантазіях жінок історія і наука залишила менше свідчень, але імовірно, там ситуація аналогічна.

КРОССОВКИ ADIDAS ZX 750

Серія спортивних кросівок Adidas ZX 750 повертає нас в минуле. Модельний ряд копіює успішний дизайн 80-хх років минулого століття. Виявляється, він популярний і сьогодні! Фахівці kross-line.ru відзначають похвальну спадкоємність поколінь. Звичайно, нова лінійка відрізняється від попередньої матеріалами і конструкцією, але вдалі дизайнерські рішення успішно перекачували в нову лінійку.

Вдалий зовнішній вигляд здесь можно купить adidas zx 750 со скидкой!Варто відразу зазначити, що саме такий зовнішній вигляд зробив ці моделі лідерами продажів в світі. Він пізнаваний і зараз! Дані моделі призначені для використання влітку!

У 2015 році серія ZX трохи змінила конструкцію. Зараз основним плюсом і перевагою є легка і рухлива верхня частина. Причому відразу варто зазначити, що навіть на спітнілу стопу, немає відчуття того, що підошва шнурками прив’язана до стопи. Тобто вони мають дуже хороші експлуатаційні властивості, хоча, для бігу ми їх не рекомендуємо. Для цього є окремі серії. Основні конструктивні відмінності:

Текстильний верх з замшевими вкладками.

Дихаюча підкладка.

Система амортизації в підошві.

Проміжна лита підошва EVA.

Світловідбиваючі деталі в п’яткової зоні.

Рельєфна підошва.

Ортопедична устілка.

Моделі унісекс! Дані моделі з успіхом носять і жінки і чоловіки. Утилітарний унісекс стиль відмінно підходить для повсякденного носіння.

Юрий Мавродиев кратко о новостройках в Броварах

Покупка недвижимости на первичном рынке достигли своего апогея уже некоторое время назад — внезапный жилищный бум привел к тому, что на рынке остались в основном одни проверенные и известные разработчики. Может, однако, случиться, что в результате применения недобросовестных практик со стороны разработчика мы будем введены в заблуждение, а покупка квартиры не будет без проблем. Стоит получить информацию от специалиста в это области, например, Эксперт на рынке недвижимости Юрий Мавродиев кратко о новостройках в Броварах рассказывает на странице авторитетного сайта pravdatut.ua/news/u-brovarah-vidkryvsya-novyj-suchasnyj-park

Что в таком случае делать, чтобы таких ситуаций избежать и сделать сделку безопасной?

Застройщики ради своей выгоды на рынке, умеют ловко завязать сотрудничество с покупателями, так что условия продажи, казалось бы очень выгодные. К сожалению, очень часто оказывается, что предложение не так привлекательно, как нам казалось, а застройщик использовал наше невежество, беспечность или спешку.

В начале надо ознакомиться с информацией, касающейся застройщика, у которого вы планируете приобрести недвижимость. Из-за того, что в настоящее время на рынке недвижимости редко можно встретить новичка в этой отрасли, легче нам будет найти такую информацию, придется поискать.

Следовало бы задать себе немного труда и, например, отправиться на возникшие постройки, а затем спросить жителей их отношение к возникшим домам, уровень отделки, а также о том, является ли застройщик надежным и выполнил ли обещания. Безусловно, лучше проверить это лично и, кстати, посмотреть на построенный объект, чем проверять отзывы на интернет-форумах.

Успех продаж

«Успішні люди не виняткові, але в них є одне спільне: всі вони — люди захоплені. Вони виробили в собі необхідну до наполегливої ​​послідовності внутрішню силу. Це робить їх здатними вийти з глухого кута тоді, коли середня людина вже б здався. Такий склад розуму багатство в дії. Він покаже тобі, як бачити за межами простого і буденного світу речей ». Боб Проктор (всесвітньо відомий експерт в області розвитку прихованих можливостей людини).

70% всіх робочих місць і вакансій в Москві — менеджерські. Столиця нашої батьківщини — місто білих комірців. Продавати, рекламувати, управляти — ось основні заняття столичних жителів. І все це робити можна «абияк», а можливо і віртуозно — з любов’ю до процесу і насолодою результатом.

Отже, якщо ви хочете домогтися успіху в своїй справі, то вам доведеться ще багато чому навчитися. І для початку необхідно мати чітке уявлення про те, якого результату ви хочете добитися на кожному етапі своєї кар’єри.

По-перше, необхідно мати сенсорну гостроту, для розпізнання моменту, коли ви досягли вашого результату. А, по — друге, вміти змінювати вашу поведінку, з урахуванням помилок, скоєних в «минулому». Важливо бути конгруентним, тобто бути рівним партнеру.

Важливо! Нічого не цінується так дорого і не коштує так дешево, як проста ввічливість. Посмішка, знаки уваги обов’язково викличуть відповідний відгук і створять дружню і приємну атмосферу успех продаж.

Навчіться пропонувати не товар, а щасливе майбутнє, неодмінно описуючи, як воно здійсниться в результаті покупки. Яскравий приклад тому, часто використовувані маніпуляції при продажу нерухомості: люди купують квартири з різних міркувань (зручності, престижу, для офісу, в разі зростання або, навпаки, зменшення сім’ї), і тут добре спрацьовують метафори:

— Нові квадратні метри — міст в нове життя.

— Велика квартира — високий статус.

— Хорошої людини повинно бути багато, а улюблена квартира — тільки великий.

— На родині не можна економити!

У кожної людини, є свій канал сприйняття, якому він більшою мірою довіряє. Через цей канал і йде основний потік інформації, тому першочергове завдання менеджера, навчитися правильно визначати цей головний канал сприйняття клієнта. Для цього потрібно поговорити з людиною про що-небудь відверненому і при цьому встигнути вловити лінгвістичні предикати в його промові. Адже продавати візуалу, аудіалу і кинестетику потрібно зовсім по — різному. З людиною потрібно розмовляти на його мові.

Зниження ставок по депозитах

Зниження ставок по депозитах змушує українців шукати більш вигідні і передбачувані інвестиції. Цим пояснюється підвищений інтерес до об’єктів нерухомості, вважає Юрій Мавроді, експерт ринку нерухомості та девелопменту.

«Забудовники пильно стежать за процентною політикою банків, адже вже тривалий час фіксується чіткий взаємозв’язок між черговим зниженням ставок і зростанням індексів зацікавленості людей до придбання житла. Тенденції по депозитних пропозицій банків, які ми зараз спостерігаємо, дають всі підстави прогнозувати частковий перетікання заощаджень з депозитів на ринок нерухомості », — говорить Мавроді. Как сбережения украинцев уходят из банков на рынок недвижимости? Ответы эксперта Юрия Мавродиева.

За минулий рік прибутковість річного гривневого вкладу впала на 19,7%, а за два місяці поточного року прибутковість депозитів вже знизилася на 2,4%, досягнувши 14,13% річних. Прибутковість валютних вкладів продовжує оновлювати історичні мінімуми: 3,46% принесе річний доларовий депозит і 2,09% — в євро.

«За прогнозами аналітиків, в 2018 ми будемо спостерігати подальше зниження депозитних ставок. А керівники Фонду гарантування вкладів відкрито визнають, що ще кілька банків можуть канути в лету. Це не додає ні привабливості банківських вкладах, ні довіри вкладників до банків », — додав експерт.

За словами Юрія Мавродіева, ринок первинної нерухомості зараз перенасичений пропозицією: в 2017 році в Києві прийнято в експлуатацію в рази більше житла, ніж за 2016 рік, а в новому році вже анонсовано безліч нових проектів.

«Ціни при цьому в більшості випадків знаходяться на найбільш адекватному рівні, часом межують з-за цілого ряду сформованих на ринку обставин з собівартістю будівництва. При цьому ліквідність житла, особливо в столиці, в останні кілька років досить висока, що в тому числі обумовлено внутрішніми міграційними процесами в країні », — додав експерт.

Сучасні ювелірні вироби

Сучасні ювелірні вироби для чоловіків відрізняються лаконічним і стриманий дизайном. На відміну від жінок, які вибирають прикраси виходячи з їх декоративного значення, сильна стать віддає перевагу виробам, які здатні підкреслити їх статус і положення в суспільстві. Кольца из белого золота можна переглянути на сайті planeta-zolota.com.ua.

Грамотно підібрані чоловічі ювелірні вироби здатні підкреслити індивідуальність, розставити необхідні акценти, а також справити необхідне враження. Адже всім відомо, що людину зустрічають по одягу, і не помітити ювелірні прикраси для чоловіків просто неможливо! Крім того, чоловічі ювелірні прикраси стануть ідеальним подарунком, який буде неодноразово нагадувати про знаменну подію.

До вибору ювелірних виробів і прикрас слід підходити відповідально. Важливо врахувати стиль і індивідуальні переваги. Ювелірні прикраси для чоловіків є не тільки показником успішності і впевненості в собі, а й стильним аксесуаром, який свідчить про бездоганний смак свого власника. Інтернет-магазин «Планета золота» пропонує широкий асортимент оригінальних і ексклюзивних ювелірних виробів і прикрас для чоловіків на будь-який смак.

Лісовий квартал

Уже не перший рік серед потенційних інвесторів, які збираються придбати нерухомість, всерйоз можна почути запитання, в Києві чи купувати квартиру або за його межами. Такі міста, як Ірпінь, Бориспіль, і, Бровари вже давно змагаються за увагу покупців завдяки великій кількості якісних житлових комплексів, що ростуть в цих передмістях. Почему «Лисовый квартал» — один из лучших ЖК в Киевской области, а «Крона Парк» в Броварах в отзывах называют будущей жемчужиной города.

Мабуть, одноосібним лідером цього короткого списку містечок є Бровари, що прославилися серед цікавляться житлом киян розвиненою інфраструктурою, транспортною доступністю і низькими цінами на нерухомість. Більш того, Бровари можна назвати одним з найзеленіших куточків київської агломерації завдяки великому лісі, прилеглому практично до центру міста і який іде далеко на північний захід.

Приблизно в точці зіткнення лісу з містом і розташувався один з героїв цього огляду — житловий комплекс «Лісовий квартал», вже добре відомий жителям Броварів і полюбився їм, як можна помітити з відгуків.

«Лісовий квартал» є досить великий комплекс 25-поверхових новобудов в Броварах: він включає в себе 10 житлових будинків, 5 з яких здані в експлуатацію. На форумі пишуть, що ще два будинки будуть в експлуатації в першому півріччі 2018 року, а в 2019 році будуть готові всі 10 будинків.

«Лісовий квартал» в Броварах — це досить якісне житло. Так, всі будинки побудовані за монолітно-каркасною технологією. Досвідчені інвестори добре знайомі з цим терміном, і високо цінують цю технологію як за можливість швидко побудувати будинок, так і за довговічність, надійність конструкції, хороші тепло- і звукоізоляційні властивості.

У квартирах «Лісового кварталу» будуть встановлені металопластикові вікна з двокамерним склопакетом, а за тепло в квартирі відповідає мінеральний утеплювач, а також автономна котельня, до якої підключаються всі будинки комплексу. Завдяки цьому мешканці менше залежать від примх місцевих ЖЕКів і можуть бути впевнені, що подача гарячої води і тепла в їх будинок не перерветься в самий невідповідний час. Ще один маленький приємний бонус для інвесторів «Лісового кварталу» — наявність дитячого садка «Казка», відкритого за ініціативою забудовника прямо у дворі ЖК. Також не можна пройти повз прекрасного благоустрою території комплексу — досить подивитися фото або почитати форуми, щоб переконатися, що тут все зроблено на високому рівні.

Лісовий квартал в Броварах вже отримав масу позитивних відгуків, і вже неодноразово отримував найвищі нагороди, серед яких премія кращому ЖК України в 2015 році, житловий комплекс року в 2016 році в загальнонаціональному «Людину року», і нагорода від міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року »в 2017 році.

Почему анаболики применяются в спорте?

Почему анаболики применяются в спорте?

Анаболические стероиды – это по своей сути имитация тестостерона или дигидротестостерона. Спортсмены разного уровня часто используют такие препараты для достижения лучших результатов в спорте. Функциональность анаболиков достаточно простая. Они синтезируют в больших количествах белок в организме, который способствует росту мышц, а также выраженной гипертрофии мышечной ткани. Особенно распространено употребление таких препаратов в бодибилдинге. Само слово «анаболик» дословно переводится как «наращивать» и является греческого происхождения.

Одним из самых популярных и действующих, а также наиболее использованных анаболических препаратов можно назвать Туринабол. Это не что иное, как аналог тестостерона. Действующее вещество, которое содержится в препарате, выводит лишнюю жидкость из организма без задержек и способствует быстрому наращиванию мышечной массы. Одним из основных преимуществ данного препарата – это присутствие компонента метилтестостерон. Он не позволяет развиваться гинекомастии. Другие составляющие не дают накапливаться отложениям, которые свойственны женскому типу. Для спортсменов очень актуально то, что прием данного препарата существенно снижает развитие тромбофлебита.

Победа – это главное

Наиболее распространенной причиной, которая заставляет спортсменов разного уровня и соревнований применять анаболики – это желание победить. Возможности организма, его выносливость и другие качества не всегда могут быть сродни стандартам и победам других участников. Чтобы сделать себя сильнее, больше и выносливее приходиться употреблять такого рода препараты, которые укрепляют организм и мышечную массу намного эффективнее. Именно они делают тренировки в зале еще более положительными, чем обычные, а также позволяют ускорить темпы мышечного развития организма.

Действие анаболиков в организме достаточно быстрое и простое. Попадая в кровь, молекулы препарата разносятся по телу и проникают в мышцы. Кроме того, анаболики растворяются в жирах и проникают через мембраны клеток. В результате такой работы, они заставляют синтезировать все виды нуклеиновых кислот и запускать процесс образования новых молекул белка, которые в свою очередь способствуют активному росту мышечной массы тела. Такой процесс происходит достаточно быстро, а именно сразу после принятия препарата, и поддерживается до его употребления.

Эффективность анаболиков

Анаболические стероиды сохраняют свою активность в течение нескольких недель после приемы, в то время, когда другие препараты сразу прекращают свое действие. На самом же деле, есть достаточно огромный выбор препаратов и средств, которые имеют такую же активность, но не каждый из них будет эффективен для конкретного организма. Этот фактор зависит от специфики конкретного стероида, особенностей каждого отдельного организма, четко разработанной для спортсмена схемы приема анаболиков, достаточное количество аминокислот и отдачи энергии для синтезирования нового белка в клетках.

Что касается схемы приема, то тут многое зависит от самого спортсмена, его возможностей организма и вида спорта. Кроме того, есть схемы более щадящего приема с минимальной отдачей для организма и более грубого, с максимальным эффектом. В любом случае, применение анаболиков в спорте для любого организма носит индивидуальный характер. Схемы, которые будут разработаны специалистом при адекватном приеме анаболических средств, а также активном занятии спортом будут иметь максимально улучшенный результат.

 

Скачать бесплатно mp3 Shahzoda

Mp3 відходить у минуле: формат «помер» або не зовсім?
Через понад 25 років після початку життя на комп’ютерах і плеєрах найпопулярнішого аудіоформату скачать бесплатно mp3 Shahzoda mp3 він був оголошений «мертвим». Fraunhofer Institute, організація, відповідальна за ліцензування кодера і декодера цього формату, повідомила, що припинила підтримувати mp3, і «офіційно» призначила AAC його наступником.
Втім, тут таїться непорозуміння. Справа в тому, що патенти на декодування mp3 закінчилися пару років назад (багато ховали формат вже тоді), тобто стало можливим не платити ні цента за ліцензію на його використання, наприклад, в плеєрі. А щойно закінчився термін патенту на кодування, тому також можна створювати mp3 без всякої ліцензії. Але чому ж це має вести до «смерті» формату? Навпаки!

Чи не зарано «ховати» mp3?
Відсутність ліцензії і повна відкритість дозволять форматускачать бесплатно mp3 shahzoda стати ще більш популярним (якщо це взагалі можливо).
Нехай навіть Apple, яка в значній мірі відповідала за популяризацію формату в своїх плеєрах iPod, перейшла на AAC ще в 2003 році — дуже багато зберегли вірність «дідка».

Що може прийти йому на зміну? Або не прийти
Сучасні технології потокового мовлення використовують кодеки ISO-MPEG, такі як сімейство AAC або, в майбутньому, MPEG-H. У теорії вони можуть забезпечити більше можливостей і більш високу якість звуку при набагато нижчих бітрейтах, ніж mp3,скачать бесплатно mp3 Shahzoda але про суттєві відмінності (як, наприклад, в разі FLAC) чути не доводилося.

Візьміть, наприклад, формат JPEG: він сприймається як старий і неефективний, але підтримується усіма на світі програмами і пристроями, і заміни йому, при всіх його недоліках, до сих пір немає.
Інша справа — flash: ця технологія пішла (хоча теж не зовсім), скачать бесплатно mp3 Shahzoda поступившись дорогою html5, через її цілком конкретних проблем і об’єктивних недоліків. У mp3 їх немає, і формат не кане в Лету, як касети або вінілові диски … Хоча, почекайте, вони теж не мертві!

Комунікаційна платформа Будинок інновацій відповідає запитам вчених і бізнесменів, — Ігор Янковський

Опитування проводилося на замовлення Громадської спілки «Форум Українського Партнерства». Всього було опитано 1000 вчених, які представляли 35 наукових установ в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові та Одесі.

Перед представниками ЗМІ виступили керівник Соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович, бізнесмен і меценат, ініціатор проекту «Дом інновацій» Игорь Янковский, доктор медичних наук, професор Віктор Досенко і керівник «Будинки інновацій» Олександр Кульвановскій.

Згідно з проведеним дослідженням вчені готові займатися популяризацією науки, але на практиці це робить лише 45%. У той же час, 90% респондентів виступають за створення центру, який би спеціалізувався на популяризації вітчизняних наукових досліджень, надавав технічну допомогу вченим, сприяв формуванню позитивного іміджу вчених і поширював новини про науку та інновації в Україні.

Головна проблема вчених на сьогодні — низька оплата праці та недостатнє фінансування наукової діяльності. Підтримати вчених можуть приватні інвестори, які зацікавлені у впровадженні інновацій.

Створений з ініціативи бізнесмена і мецената Ігоря Янковського, «Будинок інновацій» здатний зібрати в одному місці людей, які можуть бути корисними один одному.

«Всі, хто прийшов на нашу конференцію« Будинок інновацій на Троїцькій площі »рік тому, говорили про одне й те ж, але на різних мовах. Тому у мене народилася ідея створити єдину комунікаційну платформу, яка б займалася популяризацією науки в Україні та сприяла налагодженню зв’язків між вченими, підприємцями, журналістами та іншими спільнотами. Дуже добре, що більшість вчених підтримують цю ідею. Проект «Будинок інновацій» вже працює, є професійна команда. Ми плануємо залучати резидентів з різних сфер — медицини, біології, хімії, інфраструктури, соціальних наук. Переконаний, ми зможемо акумулювати цікаві ідеї, нові розробки на одному майданчику і стимулювати впровадження інновацій в Україні », — підкреслив Игорь Янковский.