Індія – найбільш небезпечна для туристок країна

Редакція The Daily Mail опублікувала рейтинг найбільш небезпечних для мандрівниць країн, і очолила цей список Індія, яка обійшла у рейтингу Туреччини з Бразилією

При складанні антирейтингу небезпечних для мандрівниць країн враховувалися різні дані. Так, видання проаналізувало офіційні дані деяких державних організацій за статистикою насильства щодо жінок. Також були опитані експерти, в тому числі блогери, професійні мандрівники і журналісти, які пишуть про туризм.

Індія опинилася на першому місці цього антирейтингу з-за рекордної кількості зґвалтувань місцевих мешканок і туристок – згідно з наявною інформацією, в цій країні кожні 20 хвилин відбувається одне зґвалтування. Бразилія отримала друге місце в списку найбільш небезпечних для мандрівниць країн також з-за великого числа наруги над жінками — кількість подібних злочинів в цій країні збільшилося на 157 відсотків з 2009 по 2012 рік. Туреччина отримала «бронзу» в антирейтингу, тому що в цій країні теж часто відбуваються випадки наруги над жінками, при цьому обговорювати подібні прецеденти в суспільстві не прийнято.

Повний список країн, небезпечних для туристок, складається з 10 держав:

1. Індія

2. Бразилія

3. Туреччина

4. Таїланд

5. Єгипет

6. Колумбія

7. ПАР

8. Марокко

9. Мексика

10. Кенія

 

Росіяни не поспішають відмовлятися від турів до Єгипту

Незважаючи на недавні рекомендації Мзс і Ростуризму, а також на те, що кількість авіарейсів в Єгипет скорочується кожен день, багато російські туристи не хочуть відмовлятися від турів у цю країну.

Так, наприклад, майже всі літаки, вылетавшими в Єгипет з 16 по 20 серпня, були практично заповнені туристами. На вирішення цих росіян не змогли вплинути ні вмовляння співробітників туристичних агентств, ні «лякають» сюжети по телебаченню.

Багато туристи впевнені, що російські влади та численні ЗМІ занадто перебільшують небезпеку відпочинку там, адже реальності на курортах, як і в аналогічній ситуації 2011 року, спокійно і безпечно.

Тому наші співгромадяни навчені досвідом не бачать необхідності скасовувати заздалегідь сплановане подорож, так і альтернативи дешевим єгипетським турам теж, тим більше в серпні, в розпал туристичного сезону.

Згодні з туристами і туроператори, адже охочих достроково покинути Єгипет, як і раніше, практично немає, оскільки в курортних готелях все спокійно.

За даними асоціації туроператорів, в даний час лише близько 30% росіян прислухалися до рекомендацій Ростуризму, і анулюють свої тури. При цьому частина з них вибирає інші напрями, в основному Туреччину, а частина перебронирует свій відпочинок в Єгипті на більш пізні заїзди.

Ситуація в Єгипті різко підвищила і попит на тури в Туреччину, протягом останньої наділи він виріс майже в 2,5 рази. Відразу ж зросли і ціни на тури туди – поки що в межах 7-10%.

 

Татуювання з Буддою завадила туристу вїхати на Шрі-Ланку

Британському туристу відмовлено у в’їзді на Шрі-Ланку з-за татуювання з зображенням Будди, нанесеної на його руку.

В імміграційній службі країни заявили, що завдання подібного роду татуювань завдає образа релігії країни, а також що це зроблено задля безпеки самих туристів, так як з таким «прикрасою» їм може загрожувати небезпека на території Шрі-Ланки.

Варто відзначити, що влада цієї острівної азіатської держави завжди дуже болісно реагують на будь-які прояви неповаги по відношенню до буддизму з боку іноземних туристів.

Наприклад, в минулому році троє туристів із Франції отримали шестимісячні умовні тюремні терміни за зроблені ними фотографії, на яких одна з жінок-туристок цілувала статую Будди, а її супутник намагався імітувати позу святого.

Через наплив туристів у Новій Зеландії почався туалетний криза

Через збільшення кількості мандрівників у Новій Зеландії різко зросла відвідуваність місцевих вбиралень…

У зв’язку з цим у державі заговорили про великий брак громадських туалетів.

Мандрівники, яким не вистачає вбиралень, справляють нужду на вулиці. Також місцеві мешканці незадоволені тим, що деякі відпочиваючі в громадських туалетах вмиваються, миють посуд і перуть одяг. Це туристи, які економлять на готелях і зупиняються в наметах.

Найбільш гостра ситуація з убиральнями спостерігається в регіоні Таранакі на Північному острові, де кількість мандрівників найбільше.

За словами представника адміністрації району Південний Таранакі Джона Седжента, багато туристів справляють нужду в громадських місцях. Чиновник вважає, що це некультурно і шкодить довкіллю.

Він сказав, що це серйозна проблема, що вимагає швидкого вирішення. Місцеві влади проведуть нараду, де розглянуть варіанти виходу з ситуації. Туалетний криза спостерігається і в інших популярних регіонах Нової Зеландії.

В минулому році країну відвідала рекордна кількість туристів – понад 3,4 млн., показник практично досяг чисельності населення Нової Зеландії (4,5 млн. осіб).

У грудні минулого року влада Китаю вирішили влаштувати «туалетну революцію», щоб залучити іноземних гостей. В країні планували побудувати і відремонтувати близько 100 тисяч санвузлів у громадських місцях.

Китайця посадили на 13 років за поїдання тигрів

Спочатку цього тижня в Китаї винесли досить суворий вирок місцевому бізнесмену, питавшемуся м’ясом тигрів та інших тварин, що знаходяться під загрозою зникнення.

Як пишуть китайські ЗМІ, суд Гуансі-Чжуанського автономного району засудив підсудного до 13 років позбавлення волі, а також залишив у силі рішення суду нижчої інстанції, який призначив раніше цього багатієві (він заможний забудовник) штраф у розмірі близько 250 тисяч доларів.

Слідчі встановили, що в період з березня по травень 2013 року чоловік на прізвище Сюй (Xu) заплатив за трьох незаконно ввезених в Китай тигрів близько 210 тисяч доларів. Він спостерігав, як їх вбивають за допомогою електричного струму, а потім харчувався їх м’ясом.

Багатого шкуродера заарештували після виявлення відео зі смертю тигра. При обшуку в його будинку знайшли не тільки кістки з фрагментами плоті тигрів, але також м’ясо кобри і гігантського гекона. Останні два види також перебувають під захистом держави в Китаї.

Крім Сюя, реальні терміни позбавлення волі за участь у цьому злочині отримали ще 14 осіб. Кожен з них був засуджений до тюремного ув’язнення від 5 до 6,5 років.

Єгипет напередодні чергової революція?

Через чергових політичних хвилювань і високої соціальної напруженості в Єгипті Ростуризм рекомендує російським туристам, відпочиваючим там, утриматися від поїздок за межі курортів.

В цю середу, напередодні масових виступів опозиції, запланованих на вихідні, загострилася обстановка в багатьох містах країни. Так у місті Ель-Мансура в результаті зіткнень противників і прихильників президента загинули кілька людей і понад 200 отримали поранення.

Нагадаємо, масові протестні акції в єгипетських містах намічені на 30 червня, в першу річницю офіційного вступу Мухаммеда Мурсі на посаду президента.

Єгиптяни виходять на вулиці, щоб змінити ситуацію в країні і покласти кінець розвалу країни і поділу суспільства. Люди втомилися, що влада використовують релігію в своїх корисливих цілях і здійснюють гоніння на свободу віросповідання та культуру.

Опозиції вдалося зібрати понад 15 мільйонів підписів єгиптян під заявою, що закликають чинного президента до негайної відставки.

Зараз в Єгипті панує дуже напружена атмосфера, що загрожує перерости в справжню громадянську війну між противниками і прихильниками радикальних ісламістів.

У Каїрі, як і в інших великих містах напередодні масових демонстрацій посилені заходи безпеки. Туристам не рекомендується відвідувати Каїр і інші великі міста країни, а також уникати районів проведення масових протестів.

Туриста заарештували в Таїланді за годування риби

Китайський турист був заарештований у Таїланді на острові Кхай Нок за порушення нещодавно запровадженої заборони на втручання в життя місцевої флори і фауни…


«Втручанням» в даному випадку стало годування риби на «забороненому» острові. Власне, за новими правилами, Кхай Нок взагалі закритий для туристів.

Заборона на втручання в дику природу одночасно дає право службовцям Департаменту морських і прибережних ресурсів країни застосовувати досить жорсткі заходи проти порушників, аж до арешту. Саме така міра була застосована проти кормившего рибу 45-річного китайця Хунчжи Чжоу.

У справу втрутився гід арештованого туриста, який погодився внести за нього дуже великий заставу в 100 тис. бат (близько 200 тис. російських рублів). Тим не менше, порушник не зможе повернутися додому, поки справу не розгляне суд.

Як заявив прес-секретар Департаменту, Сучат Ратанаруенсри, цей випадок повинен послужити уроком іншим надміру безтурботним туристам і туристичним компаніям.

В даний час для туристів закриті острова Кхай Нок, Кхай Нуй і Кхай Най. Всі вони знаходяться недалеко від східного узбережжя Пхукета. З островів найближчим часом також приберуть всю інфраструктуру. Основна мета таких радикальних заходів – зберегти від подальшого руйнування коралові рифи, які становлять життєву важливістю для місцевої екосистеми.

Собачий пляж відкрився в італійському Ріміні

На узбережжі італійського курортного міста Ріміні відкрився незвичайний пляж під назвою «Rimini Dog — No Problem», створений спеціально для відпочиваючих з собаками…

Він умовно розділений на дві зони: перша – це стандартні місця з парасольками і шезлонгами, друга – обгороджені парканчиками ділянки, також з парасольками і шезлонгами. Крім того, на пляжі є туалетні кабінки, душ, зона активного відпочинку, де тварини можуть попустувати.

Загалом, для тварин і їх господарів на собачому пляжі приготовані і частування та зручності та розваги. З’являтися на пляжі людям без своїх чотириногих друзів заборонено.

Ну а якщо господареві потрібно відлучитися, за твариною доглянуть спеціально навчені працівники. Плюс тут постійно чергує ветеринар.

Ідея створення такого незвичайного для Італії пляжу прийшла в голову братам Луці і Марко Агостіні, володіє звичайним класичним у нашому розумінні пляжем, розташованим тут же по сусідству.

За словами Марко, його давно засмучувало, що відпочивальники не можуть взяти своїх хвостатих улюбленців на пляж, оскільки приводити їх на звичайні пляжі в Європі офіційно заборонено, за що передбачено штрафи.

Також власники собачого пляжу домовилися з кількома сусідніми готелями, ресторанами і кафе, які погодилися приймати їх клієнтів з собаками.

Фотографії з пляжу можна подивитися тут: tourweek.ru/user/1638/blogs/117859/

Офіційний сайт пляжу – bagno81rimini.it

У Мілані іноземець відрізав ногу скульптурі сатира XIX століття

За словами свідків події, іноземний студент намагався зробити забавний знімок самого себе з скульптурою знаменитого «П’яного сатира». Для цього він заліз на неї, щоб сісти до сатиру на коліна, і своєю вагою випадково відрізав йому ліву ногу…

Інцидент стався з копією скульптури «П’яний сатир» (XIX століття), що знаходиться в міланській Академії мистецтв Брера.

Співробітники Академії Брера виявили відсутність лівої ноги у скульптури не відразу. Камери в цьому місці встановлені не були, тому встановити особу «винахідливого» фотолюбителя майже не реально.

Загалом, цей сатир, і так вже не один рік, очікує реставрації, пройде її вже в найближчому майбутньому.

Що стосується оригінального «П’яного Сатира» – ця статуя в цілості й схоронності зберігається в музеї Munchener Glyptothek в Німеччині.

Зазначимо, що неймовірна популярність «селфи» (коли фотографують самих себе) з різними скульптурами, довела вже до того, що в деяких європейських країнах їх цілком офіційно забороняють робити у багатьох подібних місцях, наприклад у Швейцарії.

Також читайте: Відпочинок в Анапі

Завантаження єгипетських готелів становить менше 35 відсотків

Компанія Colliers International з’ясувала, що в 2016 році готелі Шарм-ель-Шейха і Хургади показують рекордно низьку завантаженість за останні кілька років…

Відсутність російських туристів на єгипетських курортах дає про себе знати.

Кількість європейських туристів знизилася, а російський ринок зовсім був «закритий». В результаті завантаження готелів Хургади знизилася на 43%, а Шарм-ель-Шейха – на 52%, порівняно з попереднім роком. Зараз курортні готелі завантажені лише на 30-32%. Виявлена середня вартість номера за останні три місяці: у Шарм-ель-Шейху вона становить $49, а в Хургаді — $60. Річний показник буде приблизно таким же, як прогнозують проводили дослідження експерти.

Зараз попит на курорти Червоного моря істотно знизився, що відбивається і на готелях Єгипту. Вони живуть єдиною надією на внутрішній ринок, але при цьому отримати прийнятну наповнюваність можна тільки у вихідні дні. Також готельєри розраховують на наплив туристів з Німеччини та Польщі до кінця року.

В цьому році низьке завантаження вже призвела до закриття більш 220 готелів Єгипту.

У листопаді 2015 року авіасполучення між Росією та Єгиптом було перервано внаслідок аварії літака над Синайським півостровом, в результаті якого загинуло 217 пасажирів і 7 членів екіпажу. За підсумками розслідування виявилося, що це був теракт.

В кінці вересня Росія і Єгипет домовилися про можливості швидкого відновлення авіасполучення, але за умови, що влада Єгипту приймуть заходи по підвищенню безпеки в аеропортах країни. При цьому Росія надає сприяння у забезпеченні додаткової безпеки в єгипетських аеропортах і проводить ретельні перевірки.