Почему анаболики применяются в спорте?

Почему анаболики применяются в спорте? Анаболические стероиды – это по своей сути имитация тестостерона или дигидротестостерона. Спортсмены разного уровня часто используют такие препараты для достижения лучших результатов в спорте. Функциональность анаболиков достаточно простая. Они синтезируют в больших количествах белок в организме, который способствует росту мышц, а также выраженной гипертрофии мышечной ткани. Особенно распространено употребление таких […]

Хиромассаж

«Хіро» — рука. Ви лежите, розслабивши кожну клітинку свого тіла, а чиїсь руки доставляють вам незабутнє задоволення. Це масаж — єдиний спосіб стимуляції життєвих сил організму, коли між вами і фахівцем немає посередників — ні інструменту, ні ліки, а тільки теплі долоні, безпосередньо несуть здоров’я і радість. Хиромассаж в Киеве — одна з найпопулярніших в […]

Чехлы на Meizu

Вы купили себе новенький Meizu? Тогда вам еще нужно обязательно купить какой-то хорошенький аксессуар для вашего новенького смартфона дорогие друзья! Мы хотим порекомендовать вам отличный интернет магазина https://sef.in.ua в котором можно найти очень много полезных аксессуаров для любимых смартфонов. Если вам нужны чехлы на мейзу, вы найдете для себя очень большой выбор в магазине https://sef.in.ua по […]

Індія – найбільш небезпечна для туристок країна

Редакція The Daily Mail опублікувала рейтинг найбільш небезпечних для мандрівниць країн, і очолила цей список Індія, яка обійшла у рейтингу Туреччини з Бразилією… При складанні антирейтингу небезпечних для мандрівниць країн враховувалися різні дані.

Росія і Гондурас взаємно відмовилися від віз

Міждержавну угоду між Російською Федерацією і Республікою Гондурас про умови взаємної відмови від візових формальностей при перетині кордонів громадянами обох країн, за повідомленням МЗС РФ, набуває чинності 11 липня 2015 року.

У Таїланді у 3-х річної дівчинки застрягла рука в басейні

Майже півгодини знадобилося тайським рятувальникам, щоб звільнити застряглу в трубі басейну руку трирічної російської дівчинки… Як повідомляють місцеві ЗМІ, під час купання дитина засунув руку в зливну трубу в стінці басейну в одному з готелів Паттайя.

Туроператори просять держпідтримку для розвитку внутрішнього туризму

На імя заступника глави Міністерства культури Російської Федерації Алли Маниловой від Асоціації туроператорів Росії (АТОР) було направлено лист з проханням підтримати організацію і розвиток нових туристичних маршрутів на території Росії.

Завершився «кошмарний круїз» без туалету і освітлення

Завершився став скандально відомим чотириденний дрейф круїзного лайнера Carnival Triumph» у водах Мексиканської затоки, який може увійти в історію світового туризму як «санітарна катастрофа». Близько чотирьох тисяч туристів, у тому числі дві росіянки, на борту одного з самих великих і комфортабельних в США круїзних суден потрапили в екстремальну ситуацію з-за пожежі.

Росіяни не поспішають відмовлятися від турів до Єгипту

Незважаючи на недавні рекомендації Мзс і Ростуризму, а також на те, що кількість авіарейсів в Єгипет скорочується кожен день, багато російські туристи не хочуть відмовлятися від турів у цю країну.

Пяний бешкет на рейс «Трансаеро» обійшовся кемеровцу 240 000 рублів

На цьому тижні авіакомпанія Трансаеро виграла судовий позов проти пасажира, який влаштував пяний дебош на її борту лайнера, що летів в кінці грудня 2013 року з Новосибірська в Дубаї… Кузнецький районний суд р.