У Таїланді у 3-х річної дівчинки застрягла рука в басейні

Майже півгодини знадобилося тайським рятувальникам, щоб звільнити застряглу в трубі басейну руку трирічної російської дівчинки…

Як повідомляють місцеві ЗМІ, під час купання дитина засунув руку в зливну трубу в стінці басейну в одному з готелів Паттайя. В результаті вона застрягла, і батькам довелося викликати на місце інциденту медиків і рятувальників.

В результаті рятувальної операції дитина не постраждала, на відміну від басейну, частина бетонної стінки якого довелося зруйнувати для того, щоб дістатися до труби.

 

У Нижньому Новгороді відкрився перший у регіоні пятизірковий готель

У Нижньому Новгороді в історичній частині міста відкрилася перша в області готель категорії «п’ять зірок» — «Парк-готель «Кулібін»…


Як повідомила прес-служба уряду і губернатора області, створення готельного комплексу з рестораном офіс-центром і самим готелем було вкладено понад 800 млн. рублів. Проект стартував формально в 2013 році, основні будівельні роботи тривали в період з 2014 по 2015 роки.

У повідомленні прес-служби йдеться, що поява першого готелю такого рівня дозволить туріндустрії Нижегородського регіон істотно розширити можливості пропонованих послуг проживання та відпочинку, сформувати по-справжньому якісний продукт vip-класу, який сприятиме припливу туристів в область.

Відкриття нового готельного комплексу стало також чинником освіти понад 100 робочих місць. Весь персонал «Парк-готелю «Кулібін» пройшов підготовку за програмою готельного сервісу у відповідності з міжнародними стандартами.

Як сказали в адміністрації самого готелю, комплекс вже починає приймати постояльців, але поки що в тестовому режимі.

«Парк-готель «Кулібін» буде спеціалізуватися на сегменті ділового туризму з особливими вимоги до сервісу і умов проживання. В готелі є 64 номери категорій від «бізнес» до «люкс», великий конференц-центр на п’ять залів, кожен місткістю від 5 до 120 осіб. У складі комплексу працює ресторан «DeKas».

До снігового готелю в Норвегії довозять на собачих упряжках

Знаменитий норвезький сніговий готель Кіркенес (Snow Hotel Kirkenes) вирішив довозити з аеропорту своїх гостей на собачих упряжках.

За задумом авторів ідеї, собачий трансфер повинен залучити в готель ще більше туристів.

Перша пробна 45-хвилинна поїздка з аеропорту Kirkenes Airport до крижаної готелі відбулася вчора вранці, 29 січня. Очікується, що подібні рейси собаки почнуть регулярно виконувати вже через пару тижнів.

Вартість собачого трансферу обійдеться в 2300 норвезьких крон, це приблизно 275 євро.

Готель Kirkenes Snow був відкритий в 2006 році. Головна відмінність такої готелі від звичайної, то, що її потрібно заново відбудовувати кожну зиму, оскільки при плюсових температурах сніг тане. Ну і всі гості тут неодмінно дуже тепло одягаються і сплять у спальних мішках, оскільки хоч сніг і є дуже хорошим ізолятором, але в ньому все одно буде мінусова температура. Тобто коли зовні мінус тридцять градусів у ньому буде близько -5 градусів.

У 2018 році в Росії можуть ввести обовязкову класифікацію готелів

Російське уряд підтримав законопроект, який вимагає в обов’язковому порядку класифікувати готелі…

Ця інформація була опублікована на сайті уряду.

Уряд розглянув та підтримав проект федерального закону «Про внесенні змін у Федеральний закон «Про основи туристської діяльності в Російській Федерації» з метою вдосконалення правового регулювання надання готельних послуг та класифікації об’єктів туристичної індустрії».

Відповідно до законопроекту, класифікацію готелів на території РФ будуть вводити поетапно. З 1 січня 2018 року вона буде поширена на готелі та інші об’єкти туристичної індустрії, в яких налічується понад 50 номерів, з 2019 року – більше 15 номерів. З 2020 року класифікацію введуть для всіх готелів.

Заборонять надавати послуги готелям, які не одержали свідоцтва про присвоєння категорії.

У пояснювальній записці повідомляється, що нововведення допоможе належним чином інформувати людей про категорії та якості обслуговування готелів, поліпшить готельний сервіс, буде стимулювати конкуренцію в цій сфері послуг і підвищить показники внутрішнього туризму.

Підтримавши законопроект, уряд вирішив внести його на розгляд у Держдуму. До розгляду документа у другому читанні Міністерство культури запропонує способи посилення відповідальності за адміністративні порушення готелів при наданні послуг для юридичних і посадових осіб.

Три готелі в Гоа масово виселили російських туристів

Минулого тижня, у п’ятницю, 7 березня, в індійському штаті Гоа стався черговий скандал, пов’язаний з іноземними туристами, в тому числі з нашими співвітчизниками…

Якщо раніше в зведеннях подібних новин зазвичай фігурували місцеві агресивні таксисти, нападники на представників турфірм і на автобуси з туристами, то на цей раз стали антигероями місцева влада та поліція, насильно выгонявшие п’ятничним вранці постояльців відразу трьох готелів – Bollywood, Williams Beach Retreat і Silversand.

Цікавий той факт, що проблеми цих готелів були юридичними і пов’язані з владою штату, але ніяк не з відпочиваючими. Виявилося, що власники готелів не погодили необхідні документи при будівництві, а також не встановили необхідні очисні споруди, внаслідок чого готелі були визнані незаконними спорудами.

Влада не раз виносили попередження і просили оформити бракуючі папери, але конфлікт так і не був вирішений.

У виселення туристів брали участь поліцейські, вони прибули в готелі вранці в п’ятницю, оточили територію і почали виносити речі з номерів – деякі туристи на цей момент навіть не були в готелі, вони виявили свій багаж на вулиці після повернення з екскурсій або прогулянок. Туристи скаржилися, що речі були викинуті і безладно сгружены в купу, а документи і гроші залишилися в сейфах за опечатаними дверима готелів.

Туроператорам довелося оперативно розселяти своїх клієнтів, у тому числі і росіян, по іншим готелям, але вони побоюються, що поліція може нагрянути і туди, адже в списку нелегальних будівель значаться як мінімум 13 прибережних готелів в селі Колва, а по всьому узбережжю Гоа може бути закрита ще більше готелів.

Варто зазначити, що російські туристи вийшли на перше місце серед іноземців в Гоа за останній рік їх кількість досягла близько 162 тисяч. На другому місці йдуть мандрівники з Британії: їх було 145 тисяч, і на третьому – німці.