Релакс масаж

Ви коли-небудь замислювалися про вплив стресу на Ваше життя і здоров’я? Більшість аварій, помилок через неуважність, а також розвиток деяких небезпечних захворювань залежать від стресу, а тим більше, якщо він хронічний та постійний, то необхідно періодично позбуватися від нього. Для цього варто вдатися до приватного релакс секс масажу, який дозволить не тільки забути на кілька годин про свої проблеми, а й насолодитися товариством прекрасної жінки і отримати вихід своєї сексуальної енергії. Заходячи до нас, Ваші проблеми залишаться десь далеко, Вас прийнятніший не турбуватиме нервову напругу або втому, для Вас буде підібрана індивідуальна методика масажу, яка 100% дозволить відчути себе новою людиною.

Релакс масаж http://эротическиймассаж.kiev.ua/blog/55-eroticheskiy-massage-na-domy — чудова можливість сховатися від вселенської суєти і насолодитися теплими і м’якими рухами професійної масажистки, яка дозволить Вам розслабити все напружені м’язи, а також завдяки впливу на рефлекторні зони, Ви зможете відчути ефект від курсу процедур, наприклад, наші клієнти відзначають, що прояв хронічних захворювань як з боку опорно-рухового апарату, так і шлунково-кишкового тракту. Крім того, Ви позбудетеся від негативних думок і активуєте своє лібідо.

Після повернення з Гоа росіянка померла від малярії

У п’ятницю в ульяновської лікарні від малярії померла жінка, яка нещодавно відпочивала на Гоа…

Про це повідомив Павло Дегтяр, міністр охорони здоров’я, сім’ї та соціального благополуччя регіону.

За словами чиновника, росіянка захворіла малярією на Гоа. Після прибуття в Росію її госпіталізували, але врятувати життя жінки лікарям не вдалося. Росіянці надавали всі необхідні медичні послуги, дотримуючись рекомендації федерального центру. Лікарі змогли вилікувати малярію, але із-за ускладнень у пацієнтки почалася поліорганна недостатність, яка стала причиною її смерті.

Дегтяр підкреслив, що в Ульяновської області проведені всі необхідні протиепідеміологічні заходи, тому загрози розповсюдження малярії немає.

Він рекомендував російським громадянам, які виїжджають за кордон, цікавитися епідеміологічною ситуацією і брати з собою ліки, необхідні для профілактики місцевих захворювань.

За даними Росспоживнагляду, це другий випадок смерті від малярії, привезеної з Гоа.

Перш Ростуризм закликав туроператорів інформувати клієнтів, що в жаркому кліматі є загроза захворіти малярією. Відомство просило росіян під час відпочинку в країнах з широким розповсюдженням захворювання дотримуватися рекомендовані Росспоживнаглядом заходи безпеки при поганому самопочутті звертатися в лікарню.

Малярією можна захворіти від укусу комарів роду Anopheles, при переливанні крові та інших випадках. Захворювання поширене в регіонах з субтропічним і тропічним кліматом. При малярії спостерігається озноб, висока температура тіла, сильний головний біль, рясне потовиділення і слабкість.

Ізраїль хоче знизити ціни на лікування російських туристів

«Медичне обслуговування російських громадян в Ізраїлі має коштувати так само, як і для ізраїльтян», — саме таке розпорядження підготував Моз Ізраїлю.

Причиною такої активності чиновників стала скандальна програма по телебаченню Ізраїлю, яка розповідає про те, що ціни на лікування для російських туристів завищені як мінімум в 2-3 рази. В ній демонструвалися кадри прихованої камери, що оповідають про те, як лікарі однієї з великих лікарень Тель-Авіва вимагають від російських громадян десятки тисяч USD для проведення операції.

Щорічно для лікування в Ізраїль приїжджає величезна кількість туристів з Росії і країн СНД (десятки тисяч). За деякими підрахунками, дохід Ізраїльських клінік від надання медичних послуг становить 50 мільйонів шекелів. Причому, варто відзначити, що зараз з туристів лікарі стягують суми майже завжди набагато вище тих, що платять жителі Ізраїлю.

Зниження цін на медичне обслуговування туристів з Росії і інших країн за задумами ізраїльських чиновників значно посприяє притоку іноземців приїжджають сюди за лікуванням. Тутешні медичні установи добре розвинені, і якщо їх ціна стане доступнішим для громадян Росії, Ізраїль зможе значно заробити на медичному туризмі.

У теж час, як відзначають експерти, ініціатива Ізраїльського Моз навряд чи зможе реалізуватися, оскільки в цьому випадку приплив російських громадян може бути настільки великий, що навіть місцеві сучасні клініки не зможуть витримати такого напору. Ще однією причиною, чому законопроект має малі шанси для реалізації, є те, що для здійснення медичного обслуговування Ізраїльтяни сплачують страхові внески. Останнім часом з-за великої кількості російських туристів приїжджають сюди для отримання медичних послуг, навіть громадянам Ізраїлю не вистачає місць, адже лікарі охоче беруть доплату з туристів, які готові платити значні суми.

Варто зазначити, що навіть якщо законопроект буде прийнятий, він не буде поширюватися на організації, що надають Spa послуги, адже практично всі вони є приватними компаніями.