На пляжах і вулицях болгарського Приморсько заборонили алкоголь

Влада курорту Приморсько, розташованого на південному сході Болгарії, заборонили туристам розпивати будь-яке спиртне на вулицях, в парках і на пляжах.

Тепер є туриста або місцевого жителя застануть за розпиванням спиртних напоїв поза ресторану або бару, чекає штраф у 33 долари США. А якщо порушника зловлять вдруге, сума штрафу буде збільшена до 329 USD.

Влада курортного міста закон схвалили, а ось місцеві готельєри виступають проти таких жорстких обмежень для туристів, побоюючись їх відтоку.

Скандальність цієї заборони підігрівається ще і тим, що його ініціював депутат Златин Бодуров, який за сумісництвом є власником кількох нічних клубів в Приморсько. Правда, необхідність таких жорстких заходів він пояснив тим, що любителі розпивати алкоголь на вулицях засмічують територію курорту пластиковими склянками і пляшками.

Здавалося б, новим законом повинні були порадіти власники ресторанів і барів, однак і тут його підтримують не всі. Згідно із законом, заборонено розпивати спиртне на тротуарах, а питні заклади і ресторани виставляють столики на площах, також потрапляючи тим самим потрапляючи під новий заборону.

Втім, поки ще не зовсім зрозуміло, хто буде збирати ці штрафи, і яким чином влада зможе визначати, що знаходиться в пластиковому стакані у людини — адже там можуть виявитися і незаборонені безалкогольні напої, а піддавати людей огляду болгарські закони дозволяють лише у разі наявності серйозних підозр у їх «законослухняності».

Збираєтеся та Болгарію і ще не вибрали турагентство, де придбати путівку? Радимо відвідати сайт www.ulixes.ru, де ви зможете можна підібратися собі тур не тільки на будь-який болгарський курорт, але і взагалі в будь-яку країну світу, хоч в Австралію або Нову Зеландію.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *