Туриста заарештували в Таїланді за годування риби

Китайський турист був заарештований у Таїланді на острові Кхай Нок за порушення нещодавно запровадженої заборони на втручання в життя місцевої флори і фауни…


«Втручанням» в даному випадку стало годування риби на «забороненому» острові. Власне, за новими правилами, Кхай Нок взагалі закритий для туристів.

Заборона на втручання в дику природу одночасно дає право службовцям Департаменту морських і прибережних ресурсів країни застосовувати досить жорсткі заходи проти порушників, аж до арешту. Саме така міра була застосована проти кормившего рибу 45-річного китайця Хунчжи Чжоу.

У справу втрутився гід арештованого туриста, який погодився внести за нього дуже великий заставу в 100 тис. бат (близько 200 тис. російських рублів). Тим не менше, порушник не зможе повернутися додому, поки справу не розгляне суд.

Як заявив прес-секретар Департаменту, Сучат Ратанаруенсри, цей випадок повинен послужити уроком іншим надміру безтурботним туристам і туристичним компаніям.

В даний час для туристів закриті острова Кхай Нок, Кхай Нуй і Кхай Най. Всі вони знаходяться недалеко від східного узбережжя Пхукета. З островів найближчим часом також приберуть всю інфраструктуру. Основна мета таких радикальних заходів – зберегти від подальшого руйнування коралові рифи, які становлять життєву важливістю для місцевої екосистеми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *