Індія – найбільш небезпечна для туристок країна

Редакція The Daily Mail опублікувала рейтинг найбільш небезпечних для мандрівниць країн, і очолила цей список Індія, яка обійшла у рейтингу Туреччини з Бразилією

При складанні антирейтингу небезпечних для мандрівниць країн враховувалися різні дані. Так, видання проаналізувало офіційні дані деяких державних організацій за статистикою насильства щодо жінок. Також були опитані експерти, в тому числі блогери, професійні мандрівники і журналісти, які пишуть про туризм.

Індія опинилася на першому місці цього антирейтингу з-за рекордної кількості зґвалтувань місцевих мешканок і туристок – згідно з наявною інформацією, в цій країні кожні 20 хвилин відбувається одне зґвалтування. Бразилія отримала друге місце в списку найбільш небезпечних для мандрівниць країн також з-за великого числа наруги над жінками — кількість подібних злочинів в цій країні збільшилося на 157 відсотків з 2009 по 2012 рік. Туреччина отримала «бронзу» в антирейтингу, тому що в цій країні теж часто відбуваються випадки наруги над жінками, при цьому обговорювати подібні прецеденти в суспільстві не прийнято.

Повний список країн, небезпечних для туристок, складається з 10 держав:

1. Індія

2. Бразилія

3. Туреччина

4. Таїланд

5. Єгипет

6. Колумбія

7. ПАР

8. Марокко

9. Мексика

10. Кенія

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *