Собачий пляж відкрився в італійському Ріміні

На узбережжі італійського курортного міста Ріміні відкрився незвичайний пляж під назвою «Rimini Dog — No Problem», створений спеціально для відпочиваючих з собаками…

Він умовно розділений на дві зони: перша – це стандартні місця з парасольками і шезлонгами, друга – обгороджені парканчиками ділянки, також з парасольками і шезлонгами. Крім того, на пляжі є туалетні кабінки, душ, зона активного відпочинку, де тварини можуть попустувати.

Загалом, для тварин і їх господарів на собачому пляжі приготовані і частування та зручності та розваги. З’являтися на пляжі людям без своїх чотириногих друзів заборонено.

Ну а якщо господареві потрібно відлучитися, за твариною доглянуть спеціально навчені працівники. Плюс тут постійно чергує ветеринар.

Ідея створення такого незвичайного для Італії пляжу прийшла в голову братам Луці і Марко Агостіні, володіє звичайним класичним у нашому розумінні пляжем, розташованим тут же по сусідству.

За словами Марко, його давно засмучувало, що відпочивальники не можуть взяти своїх хвостатих улюбленців на пляж, оскільки приводити їх на звичайні пляжі в Європі офіційно заборонено, за що передбачено штрафи.

Також власники собачого пляжу домовилися з кількома сусідніми готелями, ресторанами і кафе, які погодилися приймати їх клієнтів з собаками.

Фотографії з пляжу можна подивитися тут: tourweek.ru/user/1638/blogs/117859/

Офіційний сайт пляжу – bagno81rimini.it

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *