Туроператорів зобовяжуть видавати туристам всі квитки до вильоту

Російські туроператори повинні будуть надавати усі необхідні для подорожі документи туристам не менше ніж за добу до вильоту. Дане положення було внесено постанову, яку підписав прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв.

При нараді з заступниками Медведєв пояснив, що дана постанова є одним з ряду інших документів, покликаних захистити мандрівників. Підписана постанова зобов’яже туроператорів надавати своїм клієнтам весь пакет документів, необхідний для здійснення поїздки, за добу до подорожі. У пакет документів входять і чартерні квитки, в тому числі зворотні. При покупці квитка в електронному вигляді повинна буде надаватися виписка з автоматизованої системи.

Зараз на практиці документи видаються туристам за добу, але при цьому в турпакеті можуть бути відсутні зворотні чартерні рейси. І в разі виникнення проблем, наприклад, як з туристами збанкрутілого «Лабіринту», авіакомпанії на законних підставах відмовляють туристам в перевезенні, аргументуючи це відсутністю у туристів авіаквитків.

Також прем’єр-міністр зазначив, що зараз на туристичному ринку склалася важка ситуація, яку не вдалося повністю врегулювати навіть після втручання уряду. У кабміні сподіваються, що прийняте рішення дозволить підвищити правову захищеність мандрівників, які виїжджають за межі РФ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *