Знято заборону на чартери в Туреччину, туроператори готуються до відновлення рейсів

На сайті уряду РФ 28 серпня з’явилася постанова про скасування обмежень на чартерне авіасполучення між Росією і Туреччиною…

А також були внесені зміни в постанову кабінету міністрів про заборону чартерів в Туреччину від 30 листопада 2015 року. Тепер в одному з підпунктів документа йдеться про те, що необхідно прийняти додаткові заходи, націлені на забезпечення авіаційної безпеки при регулярних і чартерних рейсах в Турецьку Республіку.

Як заявляє міністр транспорту Максим Соколов, російські авіаційні влади здатні створити умови для оперативного відновлення чартерних рейсів в Туреччину і почати видавати дозволи авіакомпаніям Росії. Також він додав, що заявки від авіакомпаній вже надходять.

Нагадаємо, що заборона на чартерні перевезення і продаж путівок до Туреччини Володимир Путін висунув в якості санкцій для Анкари після того, як в листопаді 2015 турецькими ВПС був збитий російський бомбардувальник, учасник операції проти бойовиків в Сирії. За цей інцидент Анкара принесла вибачення у червні 2016 року, і в кінці цього місяця президент доручив зняти заборону на чартери і продаж турів.

Ірина Тюріна, прес-секретар Російського союзу туріндустрії повідомила, що чартерні перевезення в Туреччину можуть бути відновлені протягом декількох днів або тижнів. При цьому у туроператорів це займе різний час, в залежності від їх можливостей. У будь-якому випадку потрібно якийсь час, адже необхідно знімати літаки з інших напрямків і відправляти їх в Туреччину.

Між тим Ірина Тюріна зазначає, що попит на чартери зараз, швидше за все, буде низьким, так як більшість росіян вже побували у відпустках. Попит на Туреччину був високий влітку, коли відновили регулярні рейси, але зараз навряд чи все складеться аналогічно. Ситуацію може врятувати різке падіння вартості путівок на 20-30%, і до цього, можливо, вдадуться деякі туроператори.

Цікаво,
що в 2015 році Туреччину визнали найпопулярнішим місцем пляжного відпочинку серед
росіян. За той рік у країну відвідало більше 3 мільйонів російських туристів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *