Туроператори просять держпідтримку для розвитку внутрішнього туризму

На ім’я заступника глави Міністерства культури Російської Федерації Алли Маниловой від Асоціації туроператорів Росії (АТОР) було направлено лист з проханням підтримати організацію і розвиток нових туристичних маршрутів на території Росії.

У листі, зокрема, йдеться про те, що на вітчизняному туристичному ринку за 20 років ще жодного разу не були задіяні деякі дуже ефективні способи підтримки внутрішнього туризму, тоді як російські туроператори готові формувати попит у відповідності з потребами потенційних споживачів, створюючи нові маршрути по Росії. Але поодинці вирішити всі ці питання бізнес не зможе, йому потрібна допомога держструктур.

Також підкреслюється, що зниження платоспроможності населення диктує необхідність створення і просування таких турпродуктів, які могли б бути доступними населенню з середніми та низькими доходами. Але абсолютно очевидно, що забезпечити ринок реченнями такого роду неможливо без підтримки держави.

В якості прикладу АТОР посилається на досвід багатьох країн — світових лідерів туристичного бізнесу, свідчить про те, що державне сприяння реалізації маркетингових програм внутрішнього туризму — обов’язкова умова успішного розвитку галузі в цілому, і закликає надати держпідтримку російському туристичному бізнесу, який забезпечить стабільний потік туристів на регіональному рівні.

В якості інструменту, який дозволить внести необхідні корективи в планування подальшої роботи та розподіл фінансів, АТОР пропонує сформувати раду з імпортозаміщення в туристичній сфері. Хто може увійти до складу цієї ради і якими фактичними повноваженнями має бути наділений, у разі якщо Міністерство культури дасть добро на його формування, в листі не вказується.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *