Відкрити візу в Емірати стане складніше

Вступили в силу нові правила оформлення віз в ОАЕ, повідомляють туроператори…

Тепер туристу мають право відмовити у візі в країну в наступних випадках. Перше, якщо термін дії закордонного паспорта в’їжджає спливає менш, ніж за півроку до моменту подорожі. Друге, якщо турист повторно бажає відкрити візу, у той час як у нього є чинна від будь-якого туристичного оператора. Третє, якщо мандрівник раніше затримувався в країні довше покладеного терміну з будь-яким туристичним оператором.

Також з 11 жовтня 2016 року Імміграційна служба Об’єднаних Арабських Еміратів збільшила термін обробки документів на візу для громадян Росії та України, які народилися за межами СНД, та осіб, які мають арабські ім’я та прізвище, до 20 днів. Влади вирішили не пояснювати причину і не обмежувати термін дії цього правила. Для оформлення візи для цієї категорії мандрівників потрібно надати копію свідоцтва про народження всіх раніше діючих закордонних паспортів.

Сьогодні оформлення візи в ОАЕ обійдеться в 85 доларів для дорослих і дітей з власним закордонним паспортом. Дитині, вписаному в паспорт батьків, віза оформляється безкоштовно.

Туристи з РФ, країн СНД та ряду інших країн зобов’язані завчасно оформляти візу в Емірати. Проходячи паспортний контроль, чоловік зобов’язаний надати копію електронної візи і закордонний паспорт. Туристична віза в Емірати дозволяє в’їжджати в країну один раз і обмежує перебування на її території 30 днями. Діє віза 60 днів з моменту її відкриття.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *