Хиромассаж

«Хіро» — рука. Ви лежите, розслабивши кожну клітинку свого тіла, а чиїсь руки доставляють вам незабутнє задоволення. Це масаж — єдиний спосіб стимуляції життєвих сил організму, коли між вами і фахівцем немає посередників — ні інструменту, ні ліки, а тільки теплі долоні, безпосередньо несуть здоров’я і радість.

Хиромассаж в Киеве — одна з найпопулярніших в світі методик, що увібрала в себе різні прийоми класичних і східних масажних систем. Ця методика знаходить своє застосування не тільки як лікувальна процедура, але і як профілактика старіння організму в цілому, і особи зокрема. А також в різних естетичних процедурах, спрямованих на зниження ваги, корекцію проявів целюліту і т.д. Результати вас настільки вразять, що ви захочете повертатися до нас знову і знову. Адже в руках наших масажистів секрет молодості і здоров’я!

Техніка хіромассажа працює на 4-х рівнях з м’язовою системою і її функціями: нервової, судинної, м’язової і кістково-суглобової системами.

Велика розмаїтість масажних прийомів дозволяє кожен раз створити абсолют/о оригінальний масаж, уникнути ефекту звикання до тактильним впливів і зберегти протягом тривалого часу 100% результат:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *