Росія і Гондурас взаємно відмовилися від віз

Міждержавну угоду між Російською Федерацією і Республікою Гондурас про умови взаємної відмови від візових формальностей при перетині кордонів громадянами обох країн, за повідомленням МЗС РФ, набуває чинності 11 липня 2015 року.

Угода між Росією і Гондурасом про безвізовий режим дозволяє власникам діючих паспортів обох країн в’їжджати і виїжджати, а також прямувати транзитом та проживати на території однієї з держав, учасників Угоди, до 90 діб. Проте такий дозвіл діє, у відповідності з міжнародною практикою, тільки після закінчення кожного періоду в 180 діб з дня першого в’їзду. Якщо ж громадянин однієї держави має намір затриматися на території іншої більш як 90 діб, або займатися «в гостях» трудової або комерційною діяльністю, йому доведеться отримати відповідну візу у порядку, передбаченому законодавством країни в’їзду.

Слід зазначити, що в односторонньому порядку Гондурас скасував в’їзні візи для громадян Росії ще в 2010 році. Росіяни в даний час можуть користуватися безвізовим режимом при відвідуванні 11 південноамериканських держав: Еквадору, Чилі, Парагваю, Перу, Парагваю, Панами, Колумбії, Гайани, Венесуели, Бразилії і Аргентини.

Читайте також: Один з кращих готелів Мальдів

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *