Автокрісло

Основним моментом при підборі автокрісла є поділ по групах в залежності від маси тіла дитини. Куплена Вами річ може коштувати дуже дорого, мати всі сертифікати безпеки і успішно пройти краш-тести, але якщо вона не відповідає вазі малюка, то, на жаль, це не принесе користі.

Отже, після того, як головний вибір зроблений, пропонуємо Вам ознайомитися з усім різноманіттям представлених брендів і широким ціновим діапазоном, які допоможуть Вам віддати перевагу тому чи іншому виробу https://avtokrisla.com/c11-detskie-avtokresla/option6.html.

Неважливо, на якому виробнику Ви зупините увагу або яка вартість виявиться для Вашої родини найбільш прийнятною. Абсолютно всі автокрісла, представлені в нашому магазині, об’єднує ряд особливостей, завдяки яким малюк буде в надійних «руках». Це відповідність міжнародному стандарту безпеки ECE R44 / 04, захист голови від бічних ударів (Side Head Protection), міцний каркас і міцна система фіксаторів.

Крім цього, кожна торгова марка прагне до створення максимального комфорту для маленьких пасажирів шляхом оснащення крісел анатомічними вкладишами з дихаючим матеріалом, зручними підголівниками, ергономічною формою сидіння і спинки. Така гармонія надійності і затишку дозволяє без побоювань вирушати з дитиною в тривалу подорож.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *