Газове опалення приватного будинку з балонів

Газове опалення приватного будинку з балонів переважно здійснюється з використанням в якості теплогенератора котла з водяним контуром. Причому підійдуть будь-які моделі котлів, розраховані на спалювання природного газу. Для нормальної роботи обладнання потрібно лише замінити пальник або відрегулювати (замінити) форсунки — більшість виробників котлів включають в поставку спеціальний комплект для зріджених газів. Більш детально про автономное отопление дома на сайті http://gazgrand.com.ua/gazosnabjenie-chastnih-domov/.

Аналогічно підбирається тип обігрівального приладу і його потужність. Однак з урахуванням великих експлуатаційних витрат на газобалонне опалення слід вибирати котел з максимально високим ККД, наприклад, газовий конденсаційний теплогенератор.

Резервуари слід розміщувати строго горизонтально, зберігання повних балонів у вертикальному положенні не допускається. Короб слід розташувати з північного боку будівлі, по можливості — в найбільш затіненому місці.

Для нормальної роботи теплообмінника необхідно його підключення до «батареї» з 4-5 балонів для опалення. Монтаж і з’єднання їх виконується за наступною схемою.

Для пристрою виводить газопроводу застосовується труба зі стінками товщиною від 2 мм. У точці її пропуску в стіні встановлюється гільза з діаметром, великим діаметру труби на 20-30 мм. Простір між трубою і окружністю гільзи наповнюється монтажною піною.

Включення судин в систему здійснюється з використанням редуктора, що повертає газ з рідини назад в пароподібний стан, для його подальшої подачі в котел.

Підключення виконується двома способами: один загальний редуктор на все балони або по одному приладу на кожен з судин. Реалізація другого способу обійдеться дорожче, але при цьому забезпечується повна безпека.

Для збільшення інтервалу між заправками до котла краще підключати одночасно декілька балонів через рампу — двухплечевую колектор, що розділяє судини на основну і запасну зв’язки. Газ спершу надходить з головною зв’язки, а коли він підходить до кінця, і станеться зміна котла на запасну. При установці нових, заповнених балонів, обігрівальний прилад повертається до живлення від основної зв’язки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *