Мариинский театр купить билеты

Маріїнський театр продовжує розширювати часові й географічні рамки своїх музичних форумів. ХII Міжнародний фестиваль «Лики сучасного піанізму» стане безпрецедентним за тривалістю і насиченості фортепіанним марафоном і вперше пройде на майданчиках Маріїнського театру в двох містах — Санкт-Петербурзі і Владикавказі.

На дванадцятому фестивалі мариинский театр купить билеты зустрінуться піаністи різного творчого досвіду і музичних традицій, будуть широко представлені монографічні концерти, продовжать роботу зарекомендували себе проекти «Композитор — піаніст» і «Діти — дітям».

Відкриє фестиваль сольний концерт французького піаніста — «відкриття» XV Міжнародного конкурсу ім. П.І. Чайковського, днями став володарем престижної музичної премії ECHO Klassik — Люки Дебарга. У його виконанні прозвучать твори Доменіко Скарлатті, Фредеріка Шопена, Габріеля Форе, Моріса Равеля (Концертний зал Маріїнського театру, 14 грудня, 19.00).

Монографічні програми фестивалю будуть присвячені ювілеям композиторів, яких Маріїнський театр вшановує весь 2017 рік — Ігорю Стравінському і Родіону Щедріна.

17 грудня (19.00) в Концертному залі Маріїнського театру Валерій Гергієв і Симфонічний оркестр Маріїнського театру представлять програму «Стравінський-135» за участю п’яти солістів: Олексія Володіна, Сергія Редькіна, Заріни Шиманської, Едуарда Кіпрського, Олександра Маслова. Прозвучать: «Весілля», Концерт для фортепіано і духових інструментів, Каприччіо для фортепіано з оркестром Ігоря Стравінського.

24 грудня (15.00) пройде концерт до ювілею Родіона Щедріна. У Концертному залі Маріїнського театру фортепіанні твори композитора прозвучать у виконанні Дениса Мацуєва — Концерт для фортепіано з оркестром № 2, Олексія Володіна — Концерт для фортепіано з оркестром № 1, Сергія Редькіна — Концерт для фортепіано з оркестром № 4 ( «Діезние тональності»). За пультом Симфонічного оркестру Маріїнського театру — Валерій Гергієв.

Визнаний метр фортепіанного мистецтва бразильський піаніст Нельсон Фрейре виконає на фестивалі Концерт для фортепіано з оркестром № 5 Людвіга ван Бетховена в супроводі Симфонічного оркестру Маріїнського театру під керуванням Валерія Гергієва (Концертний зал Маріїнського театру, 23 грудня, 16.00).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *