КРОССОВКИ ADIDAS ZX 750

Серія спортивних кросівок Adidas ZX 750 повертає нас в минуле. Модельний ряд копіює успішний дизайн 80-хх років минулого століття. Виявляється, він популярний і сьогодні! Фахівці kross-line.ru відзначають похвальну спадкоємність поколінь. Звичайно, нова лінійка відрізняється від попередньої матеріалами і конструкцією, але вдалі дизайнерські рішення успішно перекачували в нову лінійку.

Вдалий зовнішній вигляд здесь можно купить adidas zx 750 со скидкой!Варто відразу зазначити, що саме такий зовнішній вигляд зробив ці моделі лідерами продажів в світі. Він пізнаваний і зараз! Дані моделі призначені для використання влітку!

У 2015 році серія ZX трохи змінила конструкцію. Зараз основним плюсом і перевагою є легка і рухлива верхня частина. Причому відразу варто зазначити, що навіть на спітнілу стопу, немає відчуття того, що підошва шнурками прив’язана до стопи. Тобто вони мають дуже хороші експлуатаційні властивості, хоча, для бігу ми їх не рекомендуємо. Для цього є окремі серії. Основні конструктивні відмінності:

Текстильний верх з замшевими вкладками.

Дихаюча підкладка.

Система амортизації в підошві.

Проміжна лита підошва EVA.

Світловідбиваючі деталі в п’яткової зоні.

Рельєфна підошва.

Ортопедична устілка.

Моделі унісекс! Дані моделі з успіхом носять і жінки і чоловіки. Утилітарний унісекс стиль відмінно підходить для повсякденного носіння.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *