Пристави в аеропортах допоможуть боржникам зняти заборону на виїзд за кордон на травневі свята

У період травневих свят в російських аеропортах і на прикордонних пунктах будуть чергувати пристави-виконавці, які допоможуть боржникам зняти заборону на виїзд з країни…

Про це повідомили у Федеральній службі судових приставів (ФССП).

За словами відомства, пристави будуть цілодобово працювати в міжнародних аеропортах і великих наземних пунктах пропуску Росії з 28 квітня по 9 травня. Вони допоможуть громадянам швидко вирішити питання, пов’язані з обмеженням права на виїзд за кордон.

Росіянам, у яких є заборгованість, будуть повідомляти про це через сервіс Банк даних виконавчих проваджень. Також громадянам детально роз’яснять, що в цьому випадку потрібно робити далі.

Щоб заборона на виїзд за кордон зняли, необхідно сплатити заборгованості за виконавчими виробництвам в повному обсязі.

У ФССП відзначають, що при виїзді за кордон громадянинові, який погасив такі заборгованості, необхідно мати при собі документ, що підтверджує факт оплати (довідка про відсутність закладеності, платіжний документ з відмітками банку, квитанція термінала).

Також відомство попередило громадян, що не варто залишати вирішення таких питань на останній момент. ФССП рекомендувало співвітчизників, які планують відправитися у подорож на травневі свята, звернутися до Банку даних виконавчих проваджень на сайті відомства і перевірити наявність заборгованостей.

За словами Тимура Коробицына, представника московського управління ФССП, пристави будуть цілодобово чергувати в трьох столичних аеропортах «Внуково», «Домодєдово» і «Шереметьєво».

Перш відомство вже вдавався до подібних заходів, організувавши чергування приставів на новорічні свята.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *