Росіян на Пхукеті викрали їхні ж співвітчизники

Вчора поліція тайського острова Пхукет назвала імена перших підозрюваних у справі про резонансну зникнення росіян Яни Стрижеус і Олексія Слабинського…

За словами представників поліції, особистості перших трьох підозрюваних, причетних до зникнення російської пари, які вже встановлені, а також сьогодні 19 березня отримані ордери на їх арешт. Відомо, що всі вони чоловіки слов’янської зовнішності, і у них російські та українські імена Олександр, Андрій та Олександр.

Четвертий підозрюваний, можливо ватажок банди, за припущенням слідства, можливо вже залишив територію Таїланду.

Таким чином, версія про викрадення російських громадян стала тепер основний, хоча раніше керівництво поліції Пхукета говорило, що на 90% впевнена, що це не викрадення, зникнення пов’язане з особистими проблемами між парою.

Нагадаємо, заява від родичів про зникнення Яни і Олексія надійшло в поліцію острова Пхукет 9 березня, через два дні після того, як зниклі росіяни зв’язалися зі своїми близькими, повідомивши що потрапили в біду. Олексій просив рідних перевести йому 100 тис. дол., а Яна встигла сказати, що їх викрали.

16 березня Яну в несвідомому стані знайшла покоївка одного з готелів у районі Патонг. Дівчина була госпіталізована з глибокими порізами в області шиї і рук, і знаходиться зараз у лікарні під охороною.

Пошуки її супутника Олексія досі не увінчалися успіхом. Повна картина події зараз встановлюється тайськими слідчими.

Ще новини: На Пхукеті знайшли поранену зниклу росіянку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *