Barbershop Киев

Якщо вам потрібна стрижка бороди і вусів, салон Zirulnik barbershop Киев допоможе вам підібрати таку зачіску і форму, яка підійде саме вам. У нас працюють тільки професійні майстри, які роблять чоловічі стрижки бороди і вусів краще, ніж в будь-який перукарні столиці. Ми не нав’язуємо своїм клієнтам однакові моделі стрижок, приходьте до нас з фото бажаної стрижки, і наші майстри виконають вашу мрію про стильної та оригінальною зачісці!

Наш салон занурить вас в епоху цірюлен п’ятдесятих-шістдесятих років минулого століття, або навіть в перукарні Америки часів Великої депресії, так що у вас буде унікальна можливість відчути себе справжнім техаським гангстером.

Хочете виглядати дійсно мужньо? Запишіться в салон чоловічої стрижки Zirulnik, де працюють професіонали своєї справи.

Наші майстри знають, як зробити вас стильним і мужнім. Ми запропонуємо Вам стрижки, які підійдуть Вам і Вашому стилю життя. До зустрічі на території!

Zirulnik не пропонує вам звичайну стрижку і гоління, ми проводимо справжні ритуали, як в СПА-салоні з усіма необхідними процедурами, які не можна зробити на швидку руку.

У нас ви можете замовити стрижку, гоління, попросити підрівняти бороду або вуса, а можете записатися на королівське гоління, яке зробить вас на одну годину дійсно королем!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *