Зони childfree – нововведення індійського лоукостера IndiGo

Індійська авіакомпанія IndiGo, визнана одним з найбільших лоукостерів в світі, заявила про формування в салонах літаків зон childfree: пасажирам з дітьми до 12 років заборонять розміщуватися на восьми рядах авіасалону…

Експерти припускають, що такий приклад може бути заразливим, і за IndiGo підуть інші авіакомпанії.

Рішення ввести зони, вільні від дітей, авіакомпанія обґрунтовує турботою про бізнес-пасажирів, які потребують тиші і спокій, адже навіть під час польоту їм часто доводиться працювати. Тепер в літаках індійської авіакомпанії пасажири з дітьми зможуть розміститися на лавах з 1 по 4 та з 11 по 14. Зазначимо, що щодня IndiGo здійснює 818 рейсів в більш ніж 40 пунктів призначення.

Ця тема обговорювалася в британському виданні The Times. Експерти припускають, що це дія однієї авіакомпанії накладе серйозний відбиток на розвиток ринку пасажирських перевезень. Цілком можливо, що в постійній гонці за прибутком, наприклад IndiGo послідують і інші бюджетні авіакомпанії. Тоді як великі перевізники навряд чи стануть вводити зони childfree, адже їм важливо зберегти привабливість своїх послуг для сімейної аудиторії. Наприклад, British Airways повідомила про те, що навіть розглядати створення «бездітних» зон не буде.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *