У Ростові-на-Дону розбився лайнер FlyDubai: загинули 62 людини

У ніч на 19 березня в міжнародному аеропорту Ростова-на-Дону при заході на посадку розбився пасажирський літак Боїнг-737″ авіакомпанії FlyDubai, що слідував рейсом з Дубая.


За інформацією з офіційного сайту авіакомпанії, на борту перебували 62 людини: 55 пасажирів (33 жінки, 18 чоловіків та 4 дитини), а також 7 членів екіпажу. Серед пасажирів були громадяни кількох держав: 44 росіян, 8 українців, 2 індіанців і 1 громадянин Узбекистану. Всі вони загинули.

Зараз розглядаються дві основні версії катастрофи – погані погодні умови або помилка пілота. За повідомленням представника авіаперевізника, під час посадки були сильні пориви вітру, які доходять до ураганної сили.

За даними «FlyDubai», у пілота літака не вийшло приземлитися з першого разу, а при заході з другої спроби він зазнав аварії в 250 метрах від ЗПС. У Ростовській області оголошено триденний траур.

Генеральний директор авіакомпанії FlyDubai Гайс Аль-Гайс (Ghaith Al Ghaith) виступив з офіційною заявою у зв’язку із загибеллю свого лайнера, в якому приніс глибокі співчуття родинам пасажирів та екіпажу.

Представник Ростуризму Світлана Сергєєва розповіла, що серед 55 пасажирів цього рейсу перебували 29 туристів «Наталі Турс» і 4 туриста компанії «АРТ-Тур. «За уточненими даними, одна туристка «Natalie Tours» — Ельвіра Ісаєва — продовжила своє проживання в Дубаї і не полетіла злощасним рейсом flydubai», — сказала Світлана.

Відео падіння літака FlyDubai:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *