SMS

Надсилайте SMS про акції та знижки, івенти та інші новини вашої компанії за ціною в кілька разів нижче, ніж у операторів
СМС-розсилки-це високоточний канал комунікації з клієнтами, а при додатковому таргетуванні аудиторії по географії, інтересам і т.д. дозволяє досягти максимальної ефективності. У нас найкраща bulk texting services.

Тестуйте свої повідомлення
Перед відправкою основному сегменту перевірте, як буде виглядати повідомлення на вашому телефоні, переконайтеся, що текст і ім’я відправника вказані правильно. Всього одне натискання кнопки, щоб протестувати СМС! Робіть розсилки в будь-який час і в будь-якому місці, використовуючи !
З eSputnik просто і зручно відправляти смс-розсилки в будь-який час! Всі свіжі новини ви зможете доносити до своїх клієнтів моментально. Все, що потрібно — доступ до Інтернету. З Y смс розсилка як інструмент маркетингу вийде на якісно новий рівень, зберігши при цьому простоту і доступність старих добрих «смс-ок». Розсилка повідомлень-це ефективний інструмент у просуванні будь-якого товару або послуги на території України та за кордоном.

 1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *