TUI допоможе розвивати курорти Північного Кавказу

Авіакомпанія TUI підписала угоду з двома північнокавказькими республіками про співробітництво в галузі туризму…

 

Про це повідомив Олександр Сірченко — гендиректор авіаперевізника по роботі з органами влади.

«Ми підписали угоду з Кабардино-Балкарією і Карачаєво-Черкессией про співробітництво в розвитку туризму. Ми будемо надавати допомогу з вивчення потенційних маршрутів, проведення інформаційних турів, прес-турів, аналізу загального туристичного потенціалу регіонів», — розповів А. Сірченко.

Гендиректор також зазначив, що компанія TUI вже займалася вивченням туристичного потенціалу Архиз, Приельбрусся і Домбая перед тим як підписувати угоди з республіками.

За даними АТ «Курорти Північного Кавказу» (КСК), зараз самий насичений турпотік у всесезонні комплекси «Ельбрус» і «Шаянська» складається з самостійних мандрівників, які самі планують свої програми відпочинку всередині країни, і для яких не існує проблеми мовного бар’єру. Частка організованих туристів, що приїжджають на Архиз в групах, за даними КСК в поточному році становила 8-10%.

В КСК також відзначають, що зараз можна вже говорити про затребуваність даного напрямку. Такий висновок можна зробити і по зростаючому турпотоку (приплив туристів зріс на 35% на Архиз і більш ніж на 60% на Приельбруссі) і по інтенсивному розвитку інфраструктури кавказьких лижних курортів.

Власне, для АТ «КСК» минулий сезон пройшов паралельно з масштабним будівництвом нових гірськолижних об’єктів. Так, у грудні 2015 рік була введена третя черга нової канатної дороги з найвищою точкою 3847 метрів – це рекорд не тільки для Росії, але і для Європи. У цьому ж місці була завершена і запущена в експлуатацію нова високогірна (найвища в Європі) зона для катання. Була побудована на «Архиз» туристична село «Місячна поляна» з трьома гірськолижними трасами, канатною дорогою і сучасним багатофункціональним центром.

«Оновлена інфраструктура, створена на північнокавказьких курортах останнім часом, стала сприятливою основою для зростання не тільки внутрішнього турпотоку, але також і для підвищення туристичного інтересу у зарубіжних відпочиваючий. Підвищився інтерес до тутешніх місць у великих туроператорів. Так, у лютому 2016 року ми підписали угоду про партнерство з «Тез Туром», а тепер ось і з «TUI Росія». Можна твердо говорити про привабливість цінової політики цих курортів для формування пакетних турів – ціна і на розміщення і на скі-паси цілком підходять турфірмам, які займаються гірськолижним туризмом», — повідомляє Станіслав Аристов, голова Минкавказа.

В даний час фахівці АТ «КСК» працюють над проектуванням нових об’єктів, які планується ввести в експлуатацію в 2017 році і пізніше. Це буде нова канатна дорога на «Архиз» зі спеціальною «зеленою зоною» для початківців гірськолижників, яка з’явиться до сезону 2017-2018 роках Планується будівництво нових об’єктів на північно-орієнтованому схилі. Після введення їх в експлуатацію зона катання на «Архиз» триватиме до 30 км і дасть можливість гірськолижникам кататися по різних схилах протягом 4-6 днів.

Ще планується відкрити до наступної зими в Чеченській
республіці новий комплекс «Ведучи». У 2017 році там буде добудована повноцінна
інфраструктура для гірськолижного відпочинку. За словами представників АТ «КСК», на
ці цілі російський уряд вже виділив необхідні кошти.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *