United Airlines відшкодує вартість квитків всім пасажирам скандального рейсу

Авіакомпанія United Airlines (США) взяла на себе зобов’язання виплатити назад вартість квитків всім пасажирам гучного рейсу, з якого з застосуванням сили було знято один з пасажирів…

За запевненням офіційної особи авіаперевізника, Медді Кінг, відшкодування отримають всі без винятку пасажири рейсу 3411 в повному обсязі.

Оскар Муньос, який обіймає посаду генерального директора United Airlines, заявив 12 квітня, що не збирається звільнятися з посади за резонансного скандалу, але пообіцяв, що подібний інцидент більше не повториться.

Днем раніше була оприлюднена інформація про різке падіння капіталізації United Airlines – на 750 млн. доларів США, яке пов’язують саме з цим скандалом.

Крім того, розтиражована по інтернету відеозапис, де охорона волоком виносить з літака пасажира, викликала масові протести в інтернет-спільнотах, особливо серед китайських користувачів.

Нагадаємо, 9 квітня в чиказькому аеропорту о’хара співробітники повітряної гавані вимагали у чотирьох пасажирів, щоб вони покинули борт і звільнили місця для службовців United Airlines. Один з пасажирів – лікар Девід Дао (американець китайського походження) – відмовився підкоритися, пославшись на те, що в пункті призначення рейсу (Луїсвілль) його чекає пацієнт. Після цього охорона силою винесла його з літака, заподіявши травми.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *